Dodane przez CONCORDIA 15 grudnia 2015

Opiekunka osób starszych Niemcy.

Miejsce pracy: Niemcy

Atrakcyjne wynagrodzenie.Święta płacone podwójnie!!!

Zwrot kosztów dojazdu do 150€ w obie strony

Miejscowość: 76870 Kandel

Do opieki:

- kobieta

- 80 lat

- 140 cm

- 45 kg

- zaawansowana osteoporoza

- zapalenie kości i stawów

- lekko ograniczona ruchowo (potrzebuje asekuracji przy chodzeniu, ale porusza się równeż przy Rollatorze)

- wstawanie i wchodzenie do łóżka - samodzielnie

- zamiana ubrań - z pomocą

- mycie z pomocą

- toaleta samodzielnie

- jedzenie: musi być karmiona przez opiekunkę

Podopieczna mieszka we własnym domu.

Na 1 piętrze mieszka córka z rodziną.

Obowiązki:

- kompleksowa opieka

- zwykłe prace domowe

- gotowanie tylko dla siebie i opiekunki

Wymagania:

- kobieta

- bez pozostałych nałogów

- język niemiecki komunikatywny

- dobry stan zdrowia

- spokojna

-- min. 30-dniowe zgłoszenie do ZUS wstecz (renta, emerytura, PUP,

zgłoszenie jako członek rodziny, umowa zlecenie, umowa o pracę)

Opiekunka ma własny pokój, do dyspozycji internet oraz

darmowe łącze na stacjonarne do Polski.

Naszym opiekunkom oferujemy umowę na dłuższy okres min. 2 lata.
Wyjazdy są na 2 miesiące.
W czasie pobytu w Polsce opiekunowie podlegają ubezpieczeniu zdrowotnemu oraz otrzymują drobne wynagrodzenie.
Przed wyjazdem opiekunowie otrzymują formularz A1 poświadczający legalność zatrudnienia.
Przed wyjazdem opiekunowie otrzymują kartę EKUZ na wypadek konieczności skorzystania z opieki medycznej.
Jesteśmy jedną z niewielu firm odprowadzających najwyższe składki na ubezpieczenie społeczne
(składki odprowadzane są od ŚREDNIEJ krajowej)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku NIEMIECKIM, ze zdjęciem, opisem doświadczenia w opiece na adres: wspolpraca@agencja-concordia.pl
W temacie wiadomości prosimy wpisać: 156/AC
Zapraszamy do kontaktaktu:
tel. Anna 534 483 111; 32 729 81 54
tel. Natalia 507 821 702; 32 718 65 20
tel. Paulina 511 054 147; 32 718 64 58