Dodane przez asuch 08 marca 2012

UK – Opiekunka osób starszych z dobrym angielskim bez doświadc

Najważniejszy to język angielski na poziomie komunikacyjnym i posiadać prawo jazdy. Niestety nie mamy wolnych miejsc dla mężczyzn opiekunów w tej chwili. Nie jest wymagane doświadczenie w pracy. Na początku kandydatki zostaną przeszkolone.

Kandydaci muszą dostarczyć zaświadczeń o niekaralności z Polski, 2 prace referencje (jedna musi być z ostatnim miejscu pracy) oraz wypełniony formularz zaświadczenia lekarskiego. Nie ma potrzeby iść do lekarza, to wystarczy, jeśli wypełnić go w sobie i go podpisać. Wszystkie te dokumenty muszą być oryginały w dniu przyjazdu.

Kandydatki muszą dostać się do naszego biura od poniedźiałku do piątku "08:30-5.30pm Nie ma zwrotu kosztów podróży.

W dniu przyjazdu wstepne formalności i udanie się do mieszkania firmowego na czas szkolenia, która jest 5 minut spacerem od biura, oni tam mieszkaja w pierwszym tygodniu, gdy jest trening.

Szkolenie trwa zwykle 5-7 dni i obejmuje trening, praktycznej pracy, testy itp. w czasie treningu nie płaci się a mieszkanie ani nie płacą pensji za czas szkolenia. Wszyscy nowi pracownicy zostaną przeszkoleni z jazdy samochodem 2 godziny. Koszt szkolenia – darmowy jeśli kandydatka przepracuje cały rok – koszt wyceniony na 250 £. W przypadku gdy kandydatka opuści firmę przed 6 miesięcy, będziemy odliczać 100% (£ 250), od 6 do 9 miesięcy to 50% (£ 125) i od 9 do 12 miesięcy, to 25% (£ 62).

Po zakończeniu szkolenia i wszystkich formalności możemy przenieść ich do stałego zakwaterowania i mogą rozpocząć pracę. Mamy ponad 20 firm domów w całej Surrey, więc opiekunowie mieszkają w pobliżu miejsca, gdzie pracują. Mile widziane jest mieć własne mieszkanie.

Wszystkie domy firmowe są w pełni wyposażone (meble, pralka, sprzęt w kuchni, garnki, patelnie, naczynia itp.) Jedyne, co trzeba przynieść to pościel lub mogą go kupić od nas. Istnieje również komputer, drukarka i bezprzewodowy internet w każdym domu spółki (oprócz domu szkolenia, ale gdy są w szkoleniu mogą korzystać z Internetu w naszym biurze). Mieszkania są w pokojach dwuosobowych, dzielony z innym opiekunem.Czynsz za zakwaterowanie wynosi £ 65 - 75 tygodniowo i obejmuje wszystkie koszty, bez dodatkowych opłat za rachunki za media. Czynsz zostanie potrącona z wynagrodzenia, więc nie trzeba płacić z góry niczego.

Każdy opiekun otrzyma samochód słuźbowy z naszej firmy, najczęściej używamy samochodów Smart, automatycznych lub półautomatycznych. Mogą korzystać z samochodu również do osobistych celów wokół Surry obszarze. Płacimy za samochód, podatki i ubezpieczenia. Opiekun musi dbać o samochód, utrzymać go w czystości i kupować benzynę. Zwrot za benzynę w wysokości £ 0, 11 za kilometr.

Dzień roboczy jest podzielony na 2 zmiany. Rano od 06:30 - 14:00 Druga zmiana jest od 16:00- 22:00. Każdy z opiekunów mają 1 pełny dzień wolny + 2 popołudnia off każdego tygodnia. Podczas zmiany, które odwiedzają zazwyczaj 5 - 9 (w zależności jak długo są wizyty) klientów i pomóc im w takie rzeczy jak - mycie, ubieranie, toalety, zmiana poduszki, przygotowywanie posiłków, pomoc z lekami itd. Płacimy za czas spędzony z klientami. Przeciętny tygodniowy czas pracy wynosi około 40 - 50 godzin.

Każdy opiekun ma przez 2 dni pomoc drugiego opiekuna. W 3 dzień zaczną pracować niezależnie.

Pensja na start £ 7 na godzinę i po 3 m-cach będzie £ 7, 35 za godzinę. Pierwsza pensja zostanie wypłacona po 4 tygodniach od rozpoczęcia prac, po czym wypłata jest co drugi tydzień w piątek.

Kontakt AS Agencja Pracy cert. 3297
CV po angielsku na e-mail; as.podatki@gmail.com

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.