Dodane przez care4you24 15 lipca 2013

Opiekunka osób starszych w Niemczech www.care4you24.eu

Miejsce pracy: Niemcy

Miejsce pracy: www.care4you24.eu

certyfikat o numerze  9627.

Legalna praca na terenie Niemiec  w charakterze opiekunek /ów osób starszych lub chorych. Umowa o pracę, druk A1 i karta EKUZ pracownicza jako potwierdzenie legalnego zatrudnienia zagranicą

Zakres obowiązków;

        -proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)

        -kompleksową opiekę nad osobą starszą (czynności higieniczne , pielęgnacyjne),

       - przygotowanie posiłków

        -utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

        -pomoc w prowadzeniu domu i codziennych czynnościach.

Wymagania:

        -znajomość j. niemieckiego

        -doświadczenie w opiece

        -mile widziane prawo jazdy

       - uczciwość, lojalność, cierpliwość

Oferujemy:

       - legalne i bezpieczne zatrudnienie

        -atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie nawet do 1300 euro netto za miesiąc

        -bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie pobytu

    pokrycie kosztów podróż

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie http://www.care4you24.eu/

E-mail: kontakt@care4you24.eu lub kontakt pod nr  tel.: 731 239 706