Dodane przez AConcordia 24 sierpnia 2016

Poszukujemy opiekunki osoby starszej do Niemiec

Miejsce pracy: Wiesbaden

OFERTA 08/08/DPR NIEMCY

START: 3.09.2016 (2.09.2016)
MIEJSCOWOŚĆ: 65185 Wiesbaden (Hesja), Niemcy

DOJAZD: Mały bus

Agencja Opiekunek Concordia, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr: 13125 osoby na stanowisko opiekuna osoby starszej.

Do opieki:

  • Mężczyzna

  • 68 kg, 169 cm, 83 lata

  • mobilny

  • PS 1

Podopieczny słabo słyszy i porusza się przy rollatorze. Mieszka sam w domu szeregowym. Dwa razy w tygodniu przebywa w domu seniora. Należy go zawieść na 8:00 i odebrać o 16:00 – wówczas opiekunka ma wolne. W pozostałe dni 2 godziny wolnego.

Na miejscu jest dostęp do internetu, telefon stacjonarny (darmowe połączenia do Polski na stacjonarne) oraz samochód – Opel Corsa 2006r.

Obowiązki:

  • prowadzenie domu,

  • wizyty u lekarza (autem),

  • spacery i dotrzymywanie towarzystwa,

  • zakupy.

Wymagania:

  • CZYNNE PRAWO JAZDY,

  • kobieta z doświadczeniem w opiece,

  • niepaląca,

  • niekarana,

  • spokojna osobowość,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • terminowe wypłaty,

  • ciągłe ubezpieczenie,

  • składki zdrowotne oraz społeczne,

  • formularz A1,

  • karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenie Zdrowotnego),

  • na życzenie pracownika dodatkowe ubezpieczenie prywatne na czas pobytu
    w Niemczech,

  • ubezpieczenie zdrowotne dla członków rodziny,

  • zakup biletu na małego busa lub autokar lub zwrot kosztów dojazdu i powrotu do 150€,

  • bonusy świąteczne za Boże Narodzenie i Wielkanoc,

  • opiekę koordynatora na miejscu,

  • zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznej,

  • wsparcie i kontakt z biurem Concordia,

  • zdobycie doświadczenia,

  • możliwość podszkolenia języka niemieckiego,

  • często wsparcie niemieckich pielęgniarek ambulatoryjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

opieka@agencja-concordia.pl (przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia w opiece, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy. W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

Ania: 534 483 111, 32 729 81 54, 511 094 147

Paulina: 515 633 746, 32 718 64 58

Natalia: 504 131 616, 32 718 65 20