Dodane przez SeniorVip.de 30 sierpnia 2016

Poszukujemy Opiekunki do pracy w Oberhausen

Miejsce pracy: Oberhausen i inne mi

SENIOR VIP to prężnie rozwijającą się firma, oferująca pracę w charakterze opiekunów osób starszych na terenie Niemiec.
SENIOR VIP posiada sprawdzone oferty pracy, oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

ZADANIA:
- opieka nad Osobą Starszą
- dbanie o gospodarstwo domowe: przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, sprzątanie, pranie
- wsparcie podopiecznego w czynnościach dnia codziennego
- pomoc w codziennej higienie podopiecznego
- transferowanie
WYMAGANIA:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- miłe usposobienie oraz cierpliwość
- osoba niepaląca

OFERUJEMY:

- wynagrodzenie w wysokości 1050-2000 Euro netto
- stałą opiekę koordynatora
- wyżywienie i zakwaterowanie w domu Podopiecznego
- ubezpieczenie

- bezpłatny transport do Niemiec i z Niemiec

Spełniasz powyższe kryteria?

- tel.: 510 010 993

- tel.: 519 684 023

- e-mail: kontakt@seniorvip.de

- lub poprzez formularz na naszej stronie internetowej