Dodane przez bonumo 06 sierpnia 2013

Pani z Dolnej Saksoni szuka opiekunki

Miejsce pracy: Rethem

Bonumo z sercem” oferuje legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.

Zadania opiekunki:
- sprawowanie opieki nad osobą starszą
- pomoc w codziennych czynnościach (np. gotowanie, ubieranie, higiena osobista)
- dbanie o gospodarstwo domowe
- dotrzymywanie towarzystwa (chodzenie na spacery, rozmawianie)

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece
- mile widziane prawo jazdy kat. B, osoba nie paląca i akceptująca obecność zwierząt
- chęć niesienia pomocy innym, pogodne usposobienie

Oferujemy:
- legalną pracę (na zasadzie franczyzy)
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- zagwarantowaną podróż w obie strony
- stały kontakt z koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu

Zainteresowane osoby prosimy o zarejestrowanie się na stronie www.bonumo.pl