Dodane przez medicahilfe 10 października 2016

Potrzebne Opiekunki do Niemiec - Praca od zaraz

Miejsce pracy: całe Niemcy, Polska

O naszej firmie

Medica Hilfe poszukuje kandydatów do legalnej oraz bezpiecznej pracy w charakterze Opiekunki / Opiekuna Osób Starszych.
Oferujemy tylko pewne i sprawdzone oferty pracy.
Współpracujemy z najbardziej sprawdzonymi Agencjami w Niemczech.

Nasza agencja zajmuje się tez prowadzeniem Kursów językowych i szkoleń dla opiekunów.

Opis stanowiska

Medica Hilfe poszukuje osób na stanowisko Opiekunka / Opiekun osób starszych.

Gwarantujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenia

- stabilne i legalne zatrudnienie w oparciu o umowę (Składki ZUSdokument A1, karta EKUZ)
- wsparcie i opieka koordynatora w Polsce i w Niemczech 24/h
- dogodne i komfortowe formy dojazdu (bilet zakupuje firma)
- pełne i bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
- szeroki wybór sprawdzonych ofert

Wymagania

-komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,

- podstawowa komunikacja w języku niemieckim,

- doświadczenia w opiece,

- pozytywnego usposobienia,

- dodatkowy atut prawo jazdy kat B

Nasza oferta

Nasze oferty pracy dla Opiekunek osób starszych są zawsze sprawdzone i najbardziej korzystne. Gwarantujemy pełną legalność, oferty dopasowane do każdej Opiekunki i atrakcyjne zarobki.

Sposób aplikowania

Kontakt: 734-430-420, mail:medicahilfe1@gmail.com , nasza strona internetowa www. Medicahilfe.pl