Dodane przez Hilfeneo 05 grudnia 2016

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech

Miejsce pracy: Ettlingen

Podopieczna: Frau Annemarie

Miejsce: 76275 Ettlingen

Data: 12.12.2016

Podopieczna, Pani Annemarie ma 83 lata i waz 68 kg. Podopieczna posiada 1. grupę inwalidzką, która w Niemczech uznawana jest za najniższą. U Pani Annemarie występują typowe dolegliwości podeszłego wieku, to jest: ogólne osłabienie oraz cukrzyca. Podopieczna ma założony woreczek stomijny. Pani Annemarie mieszka sama w 150m domu w pięknej miejscowości niedaleko francuskiej granicy. Podopieczna bardzo lubi spacery. Dla Opiekunki przeznaczony będzie osobny pokój, będzie miała również możliwość korzystania z Internetu.

Podstawowe obowiązki opiekunki osób starszych:

- pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach

- proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego

Oczekujemy od Opiekunek:

- przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

- doświadczenia w opiece nad osobą starszą

- odpowiedzialności, życzliwości i cierpliwości

Naszym Opiekunkom oferujemy kompleksowe wsparcie w znalezieniu dobrze płatnej, bezpiecznej i dopasowanej do Państwa kwalifikacji pracy w opiece w Niemczech. Proponujemy legalne zatrudnienie (opłacone składki ZUS, kartę EKUZ, dokument A1), wynagrodzenie do 1400 euro "na rękę" powiększane o premie i bonusy, dowolność przy wyborze oferty oraz pełne wsparcie w trakcie całej współpracy, przelewane terminowo wynagrodzenia oraz opiekę lekarską (w całej Unii Europejskiej).

Aby aplikować na naszą ofertę wystarczy wypełnić formularz na stronie www.hilfeneo.pl lub skontaktować się telefonicznie: (32) 441-71-21