Oferta pracy - CaringP - Opiekunka do samotnej seniorki w Rhens 01.03.17 r.

Opiekunka do samotnej seniorki w Rhens 01.03.17 r.

Miejsce pracy: Rhens

Oferta ważna do: 19.01.2017

Poszukujemy serdecznej opiekunki dla 90-letniej Pani Margret, mieszkającej samotnie w miejscowości Rhens. Pani Margret waży 63 kg i ma 152 cm wzrostu i mieszka w mieszkaniu. Podopieczna potrzebuje opiekunki od 01.03.2017 r.

Miejscowość: 56321 Rhens (okolice Koblencji)

Termin rozpoczęcia: 01.03.2017 r.

Czas trwania umowy:  2 mc

Wynagrodzenie  1200 euro netto

STAN PODOPIECZNEJ:

·        Reumatyzm

·        Nadciśnienie

·        Problemy z chodzeniem – porusza się samodzielnie

DO DYSPOZYCJI OPIEKUNKI:

       Osobny pokój

OSOBA, KTÓREJ SZUKAMY:

       posiada komunikatywną znajomość języka niemieckiego

       posiada referencje

       posiada doświadczenie w opiece osób starszych

       jest miłą, wyrozumiałą i  życzliwą osobą

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

       wsparcie/asekurowanie podczas poruszania

       aktywizowanie/wsparcie w funkcjonowaniu

       prowadzenie gospodarstwa domowego, w tym przygotowywanie posiłków, sprzątanie, prasowanie, pranie, zakupy

       wspólne spędzanie czasu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Zobacz też...

Dyplom z opieki