Dodane przez BPPSoberka 03 lutego 2017

OPIEKUN/KA NIEMCY - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ

Miejsce pracy: Niemcy, Giessen

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku,poszukuje osób do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje w zawodzie:

Pomoc opiekuna / opiekunki osób starszych

Opis stanowiska:

      -       praca w charakterze pomocy opiekuna / opiekunki osób starszych

      -       praca w domu opieki

      -       pomoc w myciu, ubieraniu oraz jedzeniu

Oferujemy:

 -          umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony

-          długoterminową współpracę

-          wynagrodzenie miesięczne

-          możliwość pobierania zaliczek

-          dodatki świąteczne oraz urlopowe

-          bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca (komfortowe mieszkania 1 – max 2 osobowe)

-          opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego

-          wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

Wymagania:

-          minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)

-          gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec

-          mile widziana szkoła kierunkowa lub duże doświadczenie na w/w stanowisku

-          samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

CV ze zdjęciem wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy składać na nasz adres mailowy: rekrutacja@soberka.pl

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Pomoc Opiekuna / Opiekunki”

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

numerami telefonów: +48 34 35 02 159, +48 884 375 335 lub na www.soberka.pl

Zapraszamy również na osobiste spotkania w

siedzibie naszej firmy 46-300 Olesno ul. Drzymały 11.