Dodane przez CaringP 20 kwietnia 2017

Opiekunka do seniorki od 26.04, Erfurt, 1350 euro

Miejsce pracy: Niemcy

Poszukujemy serdecznej i komunikatywnej opiekunki dla 85-letniej Pani Klary, mieszkającej z mężem w okolicach Erfurtu. Pani waży 70 kg, ma 155 cm wzrostu i mieszka w domu dwurodzinnym. Podopieczna potrzebuje opiekunki od 26.04.2017r.

Miejscowość: okolice Erfurtu

Termin rozpoczęcia: 26.04.2017 r.

Czas trwania umowy: 2 mc

Wynagrodzenie: 1200-1350 euro netto

STAN PODOPIECZNEJ:

  • Parkinson
  • 3 stopień niepełnosprawności

DO DYSPOZYCJI OPIEKUNKI:

         Osobny pokój

         Osobna łazienka

         TV

         Telefon

         Internet (na życzenie)

OSOBA, KTÓREJ SZUKAMY:

         Posiada komunikatywną/dobrą znajomość języka niemieckiego

         posiada referencje

         posiada doświadczenie w opiece osób starszych

         jest miłą, wyrozumiałą i cierpliwą osobą

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

         pomoc w utrzymaniu higieny ciała

         pomoc w codziennych czynnościach higienicznych

         pomoc podczas zmiany odzieży/ obuwia

         pomoc podczas poruszania się (asekuracja)

         prowadzenie gospodarstwa domowego, w tym przygotowywanie posiłków, sprzątanie, prasowanie, pranie, zakupy

         wspólne spędzanie czasu