Dodane przez globaliswroclaw 14 października 2013

Opieka nad Seniorami w Niemczech - aktualne oferty

Miejsce pracy: Badenia Wirtembergia

Certyfikowane Pośrednictwo Pracy Globalis oddział we Wrocławiu poszukuje Opiekunek /-ów  osób starszych w domach prywatnych w Niemczech.

OBOWIĄZKI

Praca będzie polegała na wykonywaniu podstawowej opieki i pomocy podopiecznemu na co dzień oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego

OFERUJEMY

- legalne zatrudnienie

- satysfakcjonującve zarobki adekwatnie do umiejętności

- zakwaterowanie oraz wyżywienie

- pomoc w organizacji dojazdu na miejsce pracy

- elastyczny czas pobytu za granicą oraz termin wyjazdu

- stały kontakt z koordynatorem Firmy Globalis za granicą

WYMAGAMY

 - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, umożliwiającej porozumiewanie się w codziennych sytuacjach,

- doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi (również w rodzinie)

- odpowiedzialności i predyspozycji umożliwiających współpracę z podopiecznym (pogodne usposobienie, cierpliwość i życzliwość oraz szacunek wobec osób starszych i schorowanych)

- prawo jazdy mile widziane

Serdecznie zapraszamy  do odwiedzenia naszego biura i zapoznanai się ze szczegółami oferty:

Pl. Nowy Targ 28 pokój 307

50-141 Wrocław

Tel. 882-067-788

Aby aplikować na powyższe stanowisko prosimy do formularza zgłoszeniowego wysyłać CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

wroclaw@globalis.com.pl

Firma GLOBALIS została założona w 2008 roku. Jesteśmy certyfikowanym Pośrednictwem Pracy Tymczasowej, wpisanym do Krajowego Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr 5186.

Działamy zarówno na terenie Polski, jak i krajów niemieckojęzycznych.

Podstawą naszych działań jest indywidualne podejście do potrzeb i wymagań każdego Klienta, a naszym priorytetem – jego satysfakcja.