Dodane przez HRInvestment 19 maja 2017

Opiekunka z pr. jazdy do mobilnej Pani 1300 euro

Miejsce pracy: ok. Stuttgartu

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

 

 

Poszukujemy Opiekunki dla Pani mieszkającej w dużym domu będącego częścią dworu na obrzeżach Denkendorf (73770), ok. 20 km od Stuttgartu. Podopieczna ma 93 lata, 150 cm wzrostu, waży 50 kg. Seniorka bywa zapominalska, ma lekką demencję. Używa aparatu słuchowego. Noce przesypia spokojnie. Jest jeszcze osobą niezwykle aktywną i komunikatywną. Seniorka do tej pory sama zajmowała się domem, jednak z racji wieku potrzebuje wsparcia. Dwa razy dziennie Pani pływa w basenie, który znajduje się w piwnicy jej domu. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie też towarzyszenie Pani podczas zakupów, wizyt u lekarzy i na masażach. Podopieczna od 47 lat mieszka sama. W odległości 30 minut samochodem od domu mieszka córka z rodziną. Na miejscy do dyspozycji dostęp do Internetu oraz samochód.

 

 

Wymagania:

 

- prawo jazdy – warunek konieczny

- komunikatywna dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece osób starszych

 

Nasza oferta:

 

- praca od 24.05 na 2 miesiące

- praca w oparciu o umowę zlecenie

- wynagrodzenie 1300 euro netto

- formularz A-1, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego,

- stała opieka koordynatora

 

Sposób aplikowania:

 

Jeśli zainteresowała Państwa powyższa oferta lub chcieliby Państwo poznać nasze pozostałe propozycje - zapraszamy do współpracy!

Prosimy o wysłanie:

 

- Zgłoszenia na adres e-mail: opieka@hrigroup.pl (Proszę podać nazwę stanowiska + nazwę miejscowości)

- Wiadomości SMS o treści : "OPIEKUNKA" na numer 539 955 700 ODDZWONIMY!

- Liczymy również na kontakt telefoniczny na numer 71 3634514, 71 338 55 85

 

Agencja Pośrednictwa Pracy

HR Investment Sp. z o.o.

ul. Stalowa 9

41-214 Sosnowiec

 

Adres korespondencyjny:

ul. Wagonowa 5-7

53-609 Wrocław

Tel. 71/3634514

 

Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.