Dodane przez apt.arbeit 20 maja 2017

Opiekunka do Seniorki na 29.05

Miejsce pracy: Niemcy

Początek zlecenia 29.05
Miejsce 96450 Coburg

Do opieki jest 84-letnia kobieta, poruszająca się przy balkoniku. Noce
podopieczna przesypia bez problemu. NIE choruje na demencję, jest
jedynie ograniczona ruchowa po upadku

Warunki mieszkaniowe

Pani mieszka sama w domu, położonym w mieście, sklepy są osiągalne
spacerem. Do dyspozycji opiekunki są dwa pokoje z telewizorem i
internetem

Obowiązki

• pomoc w domowych obowiązkach,
• zakupy,
- utrzymanie domu w czystości
- pomoc w codziennych czynnościach

Wymagania

• dobra znajomość języka niemieckiego,
• empatia,
• doświadczenie w pracy ze starszymi ludźmi,
- prawo jazdy

Oferujemy

• zatrudnienie na umowę zlecenie,
• odprowadzanie składek ZUS,
• opiekę polskojęzycznego pracownika dostępnego pod numerem alarmowym
• załatwienie wszystkie formalności,
• atrakcyjny pakiet premiowy,
• ubezpieczenie,
• bezpłatne wyżywienie,
• zakwaterowanie oraz transport.

Kontakt:

AptArbeit
ul. 3 maja 5b
Elbląg 82-300
nr tel. 505-689-677, 55-618-02-99

Wynagrodzenie 1375 Euro netto