Dodane przez sogno 20 sierpnia 2012

Opiekun/ka osoby starszej w Niemczech

Oferta pracy w Niemczech
Opiekunka osób starszych / wyjazd od zaraz / 
Miejsce pracy: Niemcy/ Różne miejscowości/ domy prywatneWymagania:- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (umiejętność porozumiewania się na co dzień), - doświadczanie w opiece (nad osobą starszą, chorą lub niepełnosprawną), - predyspozycje umożliwiające współpracę z osobą w podeszłym wieku (cierpliwość, wyrozumiałość, szacunek wobec osób schorowanych);Opis pracy:- sprawowanie opieki nad podopiecznym poprzez wsparcie w codziennych czynnościach (np. mycie i ubieranie, przygotowanie posiłków, spędzanie razem wolnego czasu, podawanie lekarstw, robienie zakupów, w niektórych przypadkach asystowanie podopiecznemu przy wizytach lekarskich), - proste prace domowe;Zatrudnionym opiekunkom zapewniamy:- legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS), - atrakcyjne zarobki ustalane indywidualnie z każdą zatrudnianą opiekunką (minimum 1000 Euro/netto, nawet do 1300 Euro/netto), - sprawdzone miejsca pracy, - darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, - prywatne ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec, - możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą agencją, - pomoc i stałą dbałość o komfort pracy opiekunekOpiekunki poszukujące ofert pracy w Niemczech prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie swoich danych na adres e-mail (napisz do pracodawcy)


Organizujemy naukę języka niemieckiego dla Pań Opiekunek

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.