Dodane przez niemcyde 31 października 2013

OPIEKA NA ŚWIĘTA

Miejsce pracy: całe Niemcy

Okres świąteczny to szansa, aby sprawdzić się w tym zawodzie.
P
oznaj niemieckie tradycje.
Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

EXTRA BONUS ZA DNI ŚWIĄTECZNE!

OFERTA PRACY STAŁEJ

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

·         Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi

·         Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY

·         Mile widziane czynne prawo jazdy

Obowiązki:

·       Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami starszymi i chorymi

·       Pomoc w codziennych czynnościach – toaleta i czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

·       Prowadzenie gospodarstwa domowego – proste prace domowe

·       Dotrzymanie towarzystwa, chodzenie na spacery, ewentualne wizyty u lekarza, w aptece itp.

Oferujemy:

·         Najkorzystniejsza forma legalnego zatrudnienia – UMOWA O PRACĘ

·         EXTRA BONUS ZA DNI ŚWIĄTECZNE

·         Wyjazd na min. 1 miesiąc

·         Składki ZUS od średniej krajowej od kwoty 3713 zł brutto

·         BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI - NAWET DO 1300 € NETTO (NA RĘKĘ)

·         Dokument A1 / karta EKUZ

·         Zapewniona ciągłość pracy – okres składkowy zaliczany do emerytury

·         Zwrot kosztów dojazdu

·         Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu

·         Sprawdzone miejsce pracy

·         Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobę

·         Odrębne wynagrodzenie za każdą poleconą osobę – program POLEĆ NAS!

Wyślij CV na:
opieka@workexpress.pl