Dodane przez interkadra22 28 czerwca 2017

Wyjazd do Seniorki z premią wakacyjną!

Miejsce pracy: Ratyzbona

InterKadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Opiekunka Osób Starszych.

Opis Stanowiska:
    Podopieczną jest Pani Helene, która ma 78 lat. Podopieczna mieszka sama. Jest osobą świadomą i samodzielną. Występuje u niej cukrzyca, nadciśnienie i depresja. Potrzebuje dużo uwagi i zainteresowania. Potrzebuje ogólnej opieki i pomocy w prowadzaniu domu. Noce przesypia spokojnie. Mieszka w domku jednorodzinnym, dla opiekuna/ki jest osobny pokój z łazienką, Internetem i tanimi połączeniami do Polski.
Oferujemy:
    legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1, Karta EKUZ), • składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4200 zł brutto!), • podpisanie jednej czytelnej umowy, • dodatkowe ubezpieczenie NW i OC, • pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • pokrycie kosztów podróży w obie strony, • opiekę i wsparcie naszego zespołu
Wymagania:
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku • przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych • dobry stan zdrowia • mile widziane referencje
Kontakt:

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę wysyłając swoje dane kontaktowe (imię oraz numer telefonu) na adres opiekunki@interkadra.pl w temacie wiadomości podając tytuł ogłoszenia. Więcej ofert pracy znajdą Państwo na stronie www.opiekunki.interkadra.pl