Dodane przez Adiutor.Aneta 21 sierpnia 2017

Legalna praca - OPIEKUNKA NIEMCY - 1300 Euro!

Miejsce pracy: Chemnitz

Opis stanowiska

Sprawdzona i polecana Agencja Pracy ADIUTOR szuka opiekunki.

Podopieczna: Pani Gerda, 79 lat:
- Pani porusza się samodzielnie, jest jeszcze dość sprawna fizycznie
- czasami potrzebuje pomocy przy ubieraniu czy higienie
ma problemy z cukrzycą (specjalna dieta)
dwa razy w tygodniu jeździ do klubu seniora (zawozi ją opiekunka)
- w pobliżu mieszka córka (w razie potrzeby służy pomocą)

Zakres obowiązków:

- pomoc podopiecznej w codziennych obowiązkach
- prowadzenie domu: sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów

Opiekunce zapewniamy:
Osobny pokój, możliwość telefonowania do Polski, dostęp do Internetu.

Wynagrodzenie: 1300Euro na rękę.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie prawa jazdy
  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być w rodzinie)
  • gotowość do wyjazdu na okres 1, 2 lub więcej miesięcy

ADIUTOR zapewnia:

  • bezpieczną, legalną pracę
  • najwyższe wynagrodzenie w branży
  • składki ZUS od średniej krajowej (4263,00zł)
  • opiekę koordynatora
  • zwrot kosztów dojazdu
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
  • premie za polecenie kolejnych opiekunek
  • bezpłatny kurs języka niemieckiego

Sposób aplikowania

Jeśli jesteś zainteresowana tą ofertą pracy skontaktuj się z nami!
Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 Tel. 56 655 10 10.
lub WYŚLIJ SMS POD NR
+48 536 080 880 lub +48 510 730 084 - ODDZWONIMY DO CIEBIE

O naszej firmie

Firma ADIUTOR już od 2006 r. prężnie działa w branży opieki. W ostatnim czasie bardzo dynamicznie się rozwijamy - poza główną siedzibą w Toruniu prowadzimy też oddziały w Bydgoszczy i Grudziądzu. Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych, z wysokim wynagrodzeniem oraz z pełnym pakietem ubezpieczeń społecznych. Zależy nam na długotrwałej współpracy z opiekunkami, dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki pracy. Jesteśmy do ich dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – i rozwiązujemy wspólnie napotykane problemy. Dlatego każdego roku delegujemy do pracy w Niemczech kilkaset osób. Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354