Dodane przez dorota.pachucy 12 września 2012

Opiekun/Opiekunka Osób Starszych - Niemcy

Agencja Pracy Progres HR to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Opiekun/Opiekunka Osób Starszych.

Zakres Obowiązków:

- kontakt z pacjentem, z jego rodziną oraz z lekarzem w języku niemieckim;

- prowadzenie gospodarstwa domowego (gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, umawianie wizyt u lekarza, zakup leków w aptece);

- gotowość do opieki nad pacjentami na wózku inwalidzkim wymagającymi przenoszenia.

Pracodawca oferuje:

- bezpieczną i legalną formę współpracy w oparciu o umowę o pracę;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- możliwość zawarcia umowy już od 1 miesiąca nawet do 5 lat;

- wyjazdy do pacjentów indywidualnych, obejmujące bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie oraz godne warunki pracy Opiekunki;

- podnoszenie swoich kwalifikacji opiekuńczych;

- bezpłatne oraz zorganizowane przez firmę przejazdy do Niemiec i z powrotem;

- wygodny system wyjazdów na zasadzie pobytu w Niemczech oraz odpoczynku w Polsce (np. 2+1 – 2 miesiące w Niemczech + 1 miesiąc w Polsce, 3+1 – 3 miesiące w Niemczech + 1 miesiąc w Polsce.  

Wymagania:

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;

- znajomość języka niemieckiego, w stopniu umożliwiającym swobodny kontakt np.: z rodziną, lekarzem;

- dobry stan zdrowia;

- mile widziane prawo jazdy.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie aplikacji na adres: dorota.pachucy@progreshr.pl,  kontakt telefoniczny pod numerem 661-141-421 , bądź osobiste złożenie CV w naszym biurze na ul. Piotrkowskiej 16 w Łodzi.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Nr. cert. 5088

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.