Dodane przez dorota.pachucy 12 września 2012

Opiekun/Opiekunka Osób Starszych - Niemcy

Agencja Pracy Progres HR to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Opiekun/Opiekunka Osób Starszych.

Zakres Obowiązków:

- kontakt z pacjentem, z jego rodziną oraz z lekarzem w języku niemieckim;

- prowadzenie gospodarstwa domowego (gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, umawianie wizyt u lekarza, zakup leków w aptece);

- gotowość do opieki nad pacjentami na wózku inwalidzkim wymagającymi przenoszenia.

Pracodawca oferuje:

- bezpieczną i legalną formę współpracy w oparciu o umowę o pracę;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- możliwość zawarcia umowy już od 1 miesiąca nawet do 5 lat;

- wyjazdy do pacjentów indywidualnych, obejmujące bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie oraz godne warunki pracy Opiekunki;

- podnoszenie swoich kwalifikacji opiekuńczych;

- bezpłatne oraz zorganizowane przez firmę przejazdy do Niemiec i z powrotem;

- wygodny system wyjazdów na zasadzie pobytu w Niemczech oraz odpoczynku w Polsce (np. 2+1 – 2 miesiące w Niemczech + 1 miesiąc w Polsce, 3+1 – 3 miesiące w Niemczech + 1 miesiąc w Polsce.

Wymagania:

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;

- znajomość języka niemieckiego, w stopniu umożliwiającym swobodny kontakt np.: z rodziną, lekarzem;

- dobry stan zdrowia;

- mile widziane prawo jazdy.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie aplikacji na adres: dorota.pachucy@progreshr.pl,  kontakt telefoniczny pod numerem 661-141-421 , bądź osobiste złożenie CV w naszym biurze na ul. Piotrkowskiej 16 w Łodzi.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Nr. cert. 5088