Dodane przez Adiutor.Aneta 20 października 2017

1100 EUR- Opiekunka do Pani.

Miejsce pracy: Dortmund

Opis stanowiska

Opis podopiecznej:
85-letnia Pani Agnes
- ma problemy z poruszaniem się, na dłuższe spacery wychodzi się na wózku inwalidzkim
- potrzebuje pomocy przy korzystaniu z toalety, przy higienie
- choruje na nadciśnienie, opiekunka pilnuje regularnego podawanie leków
- podopieczna mieszka z pełnosprawnym mężem
- mąż robi zakupy wspólnie z opiekunką

Zakres obowiązków:
- pomoc podopiecznej w życiu codziennym
- prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie
- pomoc mężowi w robieniu zakupów

Opiekunce/Opiekunowi zapewniamy:
- osobny pokój, TV, możliwość telefonowania do Polski

Wynagrodzenie:
1100 Euro na rękę

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą
  • gotowość wyjazdu na około 2 miesiące
  • mile widziane osoby niepalące

Zapytaj o nasze bezpłatne kursy języka niemieckiego!

Nasza oferta

  • bezpieczną, legalną pracę
  • najwyższe wynagrodzenie w branży
  • wysokie składki ZUS (podstawa 4263 PLN)
  • całodobową opiekę koordynatora
  • zwrot kosztów dojazdu
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • wysokie premie za polecenie kolejnych opiekunek
  • bezpłatny kurs języka niemieckiego

Sposób aplikowania

Jeśli jesteś zainteresowana tą ofertą pracy skontaktuj się z nami!
Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 Tel. 56 655 10 10/11.
lub WYŚLIJ SMS POD NR +48 515-557-502- ODDZWONIMY DO CIEBIE

O naszej firmie

Codziennie otrzymujemy od kilku do kilkunastu ofert pracy dla opiekunek – z różną znajomością języka niemieckiego – skontaktuj się z nami – na pewno wybierzemy pracę odpowiednią dla Ciebie! Firma ADIUTOR już od 2006 r. prężnie działa w branży opieki. Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych, z wysokim wynagrodzeniem oraz z pełnym pakietem ubezpieczeń społecznych. Zależy nam na długotrwałej współpracy z opiekunkami, dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki pracy. Każdego roku delegujemy do pracy w Niemczech kilkaset osób. Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354. www.pomocwdomu.pl