Dodane przez prohuman.pl 16 listopada 2017

Prohuman: Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy

Witamy w prohuman.pl - jesteśmy firmą, której personel od ponad 5 lat opiekuje się osobami starszymi. Obecnie dla naszych klientów na terenie Niemiec poszukujemy opiekunów seniorów z minimum komunikatywną znajomością języka niemieckiego - poniżej szczegóły zleceń:

 

***

 

OPIEKUNKA W DUSSELDORF, OD 20.11., JĘZYK KOMUNIKATYWNY/DOBRY, 1300/1400€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 20.11. NA 2 MIESIĄCE

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z KOMUNIKATYWNĄ/DOBRĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości DUSSELDORF

Podopieczną jest samotna PANI, która potrzebuje towarzystwa i pomocy w codziennych czynnościach. Obowiązki to przygotowywanie posiłków, gotowanie, zakupy, pranie, w domu jest sprzątaczka.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-DUSSELDORF” pod numer 669 656 972 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

 

***

 

OPIEKUNKA W HERNE, OD 01.12, MOCNE PODSTAWY/KOMUNIKATYWNY, 1200/1300€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 01.12 NA 2 MIESIĄCE

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z PODSTAWOWĄ/KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości HERNE

Podopieczną jest PANI, lat 86. Podopieczna potrzebuje miłej i pogodnej towarzyszki, która będzie pomagać jej w codziennych czynnościach. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego(bez transferu), cierpi na osteoporozę, częściową inkontynencję(będzie zakładać pampersy). Do obowiązków opiekunki należy dotrzymywanie towarzystwa, obowiązki domowe i aktywizacja.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-HERNE” pod numer 669 656 972 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

 

***

OPIEKUNKA W BOCHUM, OD 30.11., JĘZYK PODSTAWOWY – 1150€, JĘZYK DOBRY – 1300€

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 30.11. NA 2 MIESIĄCE

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z PODSTAWOWĄ/DOBRĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości BOCHUM

Do opieki jest PANI, ma 82 lata. Cierpi na demencję, należy jej pomagać przy myciu i przebieraniu się, porusza się za pomocą balkonika, na spacery zabiera się ją na wózku inwalidzkim, nie ma żadnego dźwigania. Wystarczy asekuracja. Trzeba zakładać podopiecznej pampersy. Dwa dni w tygodniu przebywa na Tagespflege. Podopieczna ma nietolerancję laktozy. Nie trzeba wstawać w nocy. Mieszka w domu z mężem, który nie wymaga opieki, ma jedynie nadciśnienie. Raz w tygodniu odbywa się kąpiel podopiecznej, mąż pomaga przy transferze do wanny, do dyspozycji jest podnośnik. 2 razy w tyg. przychodzi pani z caritasu – gra w chińczyka, ćwiczy z podopieczną umysł. Pokój + Internet.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-BOCHUM” pod numer 669 656 972 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

 

***

 

OPIEKUNKA W ESSEN, OD 30.11., KOMUNIKATYWNY JĘZYK, 1200€

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 30.11. NA 2 MIESIĄCE

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z PODSTAWOWĄ/KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości ESSEN

Podopieczną jest PANI 72 lata, 55 kg; podopieczna cierpi na lekką demencję. Porusza się na wózku inwalidzkim, ale współpracuje przy transferze (ma bezwładne nogi). W dzieciństwie przeszła chorobę Polio. Podopieczna przeszła także w przeszłości zator płucny i stąd korzysta z maski tlenowej (zakłada się ją na wieczór, przed spaniem). Do obowiązków opiekunki należy codzienne wspieranie, pomoc w ubieraniu, przebieraniu, utrzymaniu higieny, transferze, zmiana pampersów, pielęgnacji (odbywa się w łóżku). W poniedziałki i środy – do podopiecznej przychodzi terapeuta. Do dyspozycji jest podnośnik do transferu.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-ESSEN” pod numer 669 656 972 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

 

***

 

OPIEKUNKA W BÖNEN, OD 15.12., MOCNE PODSTAWY NIEMIECKIEGO, 1200€

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 15.12. NA 2 MIESIĄCE

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z PODSTAWOWĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości BÖNEN

Podopieczną jest mobilna pani w wieku 80 lat. Podopieczna cierpi przede wszystkim na samotność, jest osobą mobilną, chodzącą, niekiedy wspierającą się balkonikiem. Ma gorsze i lepsze dni – zasadniczo wymaga lekkiego wsparcia, typu pomoc w przebieraniu i kąpieli. Sama korzysta z toalety, i sama wykonuje codzienną poranną i wieczorną toaletą. Podopieczna ma mały samochód opel którym porusza się po mieście – jeździ na zakupy itp. Podopiecznej przede wszystkim doskwiera samotność, nie lubi samotności, nie lubi być sama w nocy. Nie ma demencji. Na zleceniu jest dużo czasu wolnego.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-BÖNEN” pod numer 669 656 972 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

 

***

 

OPIEKUNKA NA ZASTĘPSTWO DO BURGWALD OD 18.12 ZA 1300 EUR + 150 EUR PREMIA ŚWIĄTECZNA – STAŁE, SPRAWDZONE ZLECENIE

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 18.12. na 2 miesiące.

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z DOBRĄ (lub komunikatywną ZA 1250 EURO) znajomością języka niemieckiego i PRAWEM JAZDY do pracy w miejscowości BURGWALD - gmina w Niemczech, w kraju związkowym Hesja, w rejencji Kassel, w powiecie Waldeck-Frankenberg.

Do opieki jest pani, 83 lat, 77 kg, – porusza się samodzielnie – trzeba ją asekurować, bo bardzo niepewnie chodzi i słabo widzi, cierpi na demencję, Parkinsona i Alzheimera, ma raka twarzy( ma nie ładną twarz), trzeba jej pomóc przy ubieraniu się i myciu, ma sparaliżowaną niepełnosprawną lewą rękę, 1 x w nocy wstaje do WC i trzeba jej pomagać, 2 x w tyg. chodzi do opieki dziennej, mieszka sama na wsi,( 100 m dalej mieszka syn i robi zakupy) łazienka jest wyposażona w podnośnik do wanny, krzesełko pod prysznic. Do obowiązków opiekunki należą pomoc przy czynnościach higienicznych,także obowiązki domowe, tj. pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie oraz robienie zakupów, aktywizacja.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Burgwald” pod numer 669 656 972 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

 

***

 

OPIEKUNKA W NEUSS OD 28.11., 1200€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 28.11. NA 2 MIESIĄCE

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości NEUSS

Podopieczną jest pani, ma 80 lat, 164 cm wzrostu, waży 77 kilogramów. Ma trzeci stopień pielęgnacyjny, jest po udarze, cierpi na inkontynencję (nosi pieluchy). Porusza się na wózku inwalidzkim, jest dostępny podnośnik. Podopieczna wymaga pełnego wsparcia przy codziennych czynnościach, ubieraniu się, utrzymywaniu higieny (do dyspozycji jest krzesło toaletowe, prysznicowe, wózek inwalidzki). Pani mieszka w domu w centrum miasta z synem. Do obowiązków opiekunki należą także obowiązki domowe, robienie zakupów.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-NEUSS” pod numer 669 656 972 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

 

***

 

OPIEKUNKA W LÜNEBURG, OD 14.12., 1450€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ, JĘZYK KOMUNIKATYWNY – NOWE ZLECENIE

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 14.12. NA 2 MIESIĄCE

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości LÜNEBURG

Podopieczną jest pani, ma 83 lata, 164 cm wzrostu, waży 76 kilogramów. Ma piąty stopień pielęgnacyjny, paraliż jednostronny, inkontynencję (nosi pieluchy), porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego – wymaga pomocy przy transferze. Ma problem z mówieniem (komunikuje się przy pomocy rąk, przychodzi do niej logopeda). Podopieczna wymaga pełnego wsparcia przy codziennych czynnościach, ubieraniu się, utrzymywaniu higieny – kąpiel przy pomocy krzesła prysznicowego. Do dyspozycji jest wózek inwalidzki, łóżko pielęgnacyjne, krzesło prysznicowe. Pani mieszka w domu w centrum miasta z mężem nie wymagającym opieki. Do obowiązków opiekunki należą także obowiązki domowe, robienie zakupów.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-LÜNEBURG” pod numer 669 656 972 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

 

***

OPIEKUN/OPIEKUNKA DO DORTMUNDU ZA 1300 EURO (1200 Euro z podstawową znajomością niemieckiego)+150 PREMIA ŚWIĄTECZNA- STAŁE SPRAWDZONE ZLECENIE

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ/OPIEKUNA OD 26.11 na dwa miesiące lub dłużej.

OPIEKUNKA lub OPIEKUN (NIEPALĄCA/Y) Z PRAWEM JAZDY, Z KOMUNIKATYWNĄ ( Z PODSTAWOWĄ ZA 1200 EUR) znajomością języka niemieckiego w miejscowości DORTMUND

Podopiecznym jest Pan, który waży ok 135 kg i ma 175 cm wzrostu jest po wylewie,05:30 wstaje i o 22:00 chodzi spać. Do Pana przychodzi pielęgniarka aby go umyć.Pan ma niesprawna rękę i ma trudności z ubieraniem się. Jest diabetykiem i ma wahania nastrojów. kilka razy w tygodniu trzeba go wozić na zabiegi i rehabilitacje do szpitala; do Essen 2x w tyg., Dortmund 2x w tyg. Jest pies w domu trzeba z nim wyjść na spacer. Mercedes Viano – bus automatyczna skrzynia biegów. Do obowiązków opiekunki należą także obowiązki domowe, tj. pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie oraz robienie zakupów, aktywizacja.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Dortmund” pod numer 669 656 972 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

 

***

 

OPIEKUNKA DO DORTMUNDU ZA 1250 EUR +150 EUR PREMIA ŚWIĄTECZNA – STAŁE, SPRAWDZONE ZLECENIE

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 15.12. na dwa miesiące.

OPIEKUNKĘ (NIEPALĄCĄ) z DOBRĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości DORTMUND.

Podopieczną jest PANI 78 lat. Porusza się samodzielnie i przesypia noce- wstaje do WC. Podczas pobytu w szpitalu stwierdzono u niej początki demencji i parkinsona. Pani potrafi się samodzielnie myć i ubierać. jest osobą z dobrym humorem. Trzeba dotrzymywać jej towarzystwa – chodzić z nią na spacery i raz w tygodniu do kościoła.Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym.Przychodzi sprzątaczka i ogrodnik.Niedaleko jest sklep gdzie można dojść pieszo i zrobić zakupy. Do obowiązków opiekunki należą także obowiązki domowe, tj. pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie oraz robienie zakupów, aktywizacja.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Dortmund” pod numer 669 656 972 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

 

***

 

OPIEKUN DO SZWAJCARII ZA 1300 EUR MIESIĘCZNIE + 150 EUR PREMIA ŚWIĄTECZNA -STAŁE, SPRAWDZONE ZLECENIE.

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 02.12. na trzy miesiące.

Poszukujemy OPIEKUNA z DOBRĄ (lub komunikatywną) znajomością języka niemieckiego i PRAWEM JAZDY do pracy w miejscowości Dübendorf-Gfenn – Schweiz.

Podopiecznym jest samotny pan,który ma 95 lata, 82 kg porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Ma amputowane dwie nogi, zakłada sobie protezę. Nie ma żadnych objawów demencji, jest sprawny pod względem psychicznym. Słabo słyszy, ma aparaty słuchowe, sam nie korzysta z toalety, sam nie wstaje, samodzielnie się goli. Nie może rozmawiać przez telefon, dlatego opiekunka powinna go odbierać. 5 min od podopiecznego mieszka jego córka. Do obowiązków opiekunki należą również prace domowe (zakupy na zmianę z córką podopiecznego). codziennie przychodzi pielęgniarka aby go umyć. Do obowiązków opiekunki/ opiekuna należą także obowiązki domowe, tj. pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie oraz robienie zakupów, aktywizacja.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Dübendorf” pod numer 669 656 972 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

 

***

 

OPIEKUNKA W KAISERSLAUTERN, OD 01.12., 1450€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ- NOWE ZLECENIE

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 01.12. NA 2 MIESIĄCE

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z DORBĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości KAISERSLAUTERN

Podopiecznym jest pan. Ma 87 lat, 178 cm wzrostu i waży 85 kilogramów. Ma czwarty stopień pielęgnacyjny, jest osobą leżącą (bez transferu, w razie potrzeby dostępny podnośnik), cierpi na początki demencji, inkontynencję (nosi pieluchy, ma założony cewnik) i parkinsona. Ma problemy z mową, pamięcią, wzrokiem i orientacją w czasie. Podopieczny potrzebuje pełnego wsparcia w ubieraniu się i utrzymaniu higieny osobistej, mycie odbywa się w łóżku. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne, materac przeciwodleżynowy, podnośnik. Pan mieszka w mieszkaniu z samodzielną żoną nie wymagającą opieki. Do obowiązków opiekunki należą także obowiązki domowe, robienie zakupów (mile widziane prawo jazdy).

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-KAISERSLAUTERN” pod numer 669 656 972 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

 

***

 

OPIEKUNKA W ROSBACH V.D. HÖHE, OD 27.11., 1300€ + 150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ, NOWE ZLECENIE

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 27.11. NA 2 MIESIĄCE

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z DORBĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości ROSBACH V.D. HÖHE

Podopieczną jest pani, ma 79 lat, waży 60 kilogramów, mierzy 168 cm wzrostu. Ma trzeci stopień pielęgnacyjny, problem ze słuchem i wzrokiem, cierpi na niewydolność serca (ma rozrusznik), osłabienie starcze, miała złamane biodro – po operacji boi się upadku, później ramię, trzeba ją asekurować przy poruszaniu się. Odczuwa ucisk na płucach, z powodu zatrzymywania wody w organizmie. Cierpi na inkontynencję – nosi pieluchy, ma lekką demencję – problemy z pamięcią, orientacją w czasie, zapomina się. Porusza się z pomocą balkonika. W nocy śpi dobrze, do toalety chodzi sama. Trzy razy dziennie przychodzi służba pielęgnacyjna, żeby podać leki. Podopieczna potrzebuje wsparcie w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych, kąpieli (dyspozycji jest krzesło prysznicowe) i ubieraniu się. Pani mieszka w domu na wsi z rodziną. Do obowiązków opiekunki należą także obowiązki domowe, robienie zakupów (mile widziane prawo jazdy)

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-ROSBACH” pod numer 669 656 972 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

 

***

 

OPIEKUNKA DO HERDECKE OD 26.11 ZA 1250 EUR + 150 EUR PREMIA ŚWIĄTECZNA – STAŁE, SPRAWDZONE ZLECENIE

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 26.11. na dwa miesiące lub dłużej

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z DOBRĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości HERDECKE (niedaleko Dortmundu).

Podopiecznym jest PAN 74 lata, 168 cm, 65 kg; podopieczny ma 2. stopień pielęgnacyjny(parkinson). pan dobrze przesypia noce i porusza się z pomocą balkonika, lubi spacerować i układać pasjansa w komputerze, nie ma demencji. Pan nosi pieluchy. Trzeba pomagać mu w myciu i ubieraniu się. Mieszka w mieszkaniu na 2 pietrze bez windy. 1x w miesiącu odwiedza córka. Do obowiązków opiekunki/ opiekuna należą także obowiązki domowe, tj. pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie oraz robienie zakupów, aktywizacja.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Herdecke” pod numer 669 656 972 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

 

***

 

OPIEKUNKA DO LINDLAR OD 03.12 ZA 1200 EUR + 150 EUR PREMIA ŚWIĄTECZNA – STAŁE SPRAWDZONE ZLECENIE

 

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 03.12. na 2 MIESIĄCE lub DŁUŻEJ

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego w Lindlar – miejscowość i gmina w Niemczech, w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia, w rejencji Kolonia,

PANI ma 77 lat, 170 cm, 115 kg. Pacjentka nie ma żadnej grupy pielęgnacyjnej, porusza się z pomocą balkonika, cierpi na lekką demencję (nieagresywna, zapominalska, trzeba ją motywować i zorganizować stały tryb dnia, np posiłki o stałej porze itd), samodzielnie się ubiera, trzeba pomagać jej przy kąpieli; nosi aparat słuchowy. Niedaleko mieszkają jej krewni. POMOCE: specjalne łóżko – pflegebett, krzesełko prysznicowe, balkonik. Do obowiązków opiekunki należy także: pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, chodzenie na zakupy, towarzystwo u lekarza, aktywizacja, dbanie o ogród.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Lindlar ” pod numer 669 656 972 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664. DLA OPIEKUNKI: własny pokój z łazienką + Internet. UMOWA-ZLECENIE UBEZPIECZENIE W ZUS (składki od średniej krajowej) ORGANIZACJA I OPŁACENIE PODRÓŻY STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ PREMIE ZA POLECENIE OPIEKUNKI

 

***

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami 882 077 462, 71 725 36 64 oraz 77 443 46 66.
 Inne zlecenia można znaleźć na www.prohuman.pl/oferty-pracy/

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.