Dodane przez PROCARE 07 grudnia 2017

Opieka 1150Euro od 28.12.17 podstawowy niemiecki

Miejsce pracy: Niemcy

Opieka do starszego Pana 1150€ od 28.12.2017

z językiem niemieckim umożliwiającym kontakt

 

 

Opieka do 90 letniego starszego pana od 28.12.2017. Opiekunka może palić papierosy.

 

Dolegliwości podopiecznej:

- wysokie ciśnienie,

- demencja,

- inkontynencja.

 

Do podopiecznego 2 razy dziennie rano i wieczorem przychodzą pielęgniarki. Myją, smarują kremami, przebierają podopiecznego i sadzają na wózek z kolei wieczorem przygotowują podopiecznego do spania i kładą spać. Opiekunka podaje podopiecznemu tabletki wcześniej przygotowane przez pielęgniarki lub syna podopiecznego. Do obowiązków opiekunki należy przygotowywanie posiłków oraz karmienie podopiecznego, dbanie o czystość w domu, pranie, prasowanie, zmiana pościeli, przygotowywanie ubrań i piżamy dla pielęgniarek. We wtorki oraz czwartki przychodzi dodatkowo pani, która wraz z podopiecznym chodzi na spacery i w odwiedziny do rodziny. Podopieczny waży 65kg i ma 168 cm wzrostu.

 

Warunki zakwaterowania:

- dom jednorodzinny,

- osobny pokój,

- telewizor, telefon.

- wspólna łazienka z podopiecznym.

 

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego umożliwiającym kontakt ( dobre rozumienie prostych zdań i zwrotów, krótkie odpowiedzi na proste pytania, znajomość podstawowego słownictwa potrzebnego do wykonywania pracy opiekunki).

 

Więcej informacji pod numerem telefonu:

tel: 668 613 155

lub

e-mail: kontakt@pro-care.pl

 

Można również wysłać sms o treści ”praca” pod numer 668 613 155 oddzwonimy do Państwa.

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.