Dodane przez vista 07 grudnia 2017

Opiekunowie i Opiekunki ze znajomoscią j.niem.

Miejsce pracy: Niemcy

Oferty pracy dla opiekunek i opiekunów osób starszych!
tel. 668 713 350, 735 929 899, 660 661 099, tel. stacj. 739 05 99
praca@vista-hr.pl

Potrzebujemy osób do sprawowania opieki nad:
* 86-letnią podopieczną, po udarze, podopieczna nie może zostawać sama, ma słabe serce (zastawki), porusza się samodzielnie ale potrzebuje pomocy np. przy wchodzeniu po schodach. Pacjentka ma spuchnięte nogi, noce przesypia. Jest sprawna umysłowo, spokojna, ma słaby apetyt. Pacjentka jest zadbana, przychodzi do niej fryzjer oraz osoba, która zajmuje się pielęgnacją stóp. Obecnie raz dziennie przychodzi do podopiecznej Pflegedienst. Podopieczna jest osobą kontynentną. Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
Miejsce pracy: 89230 Senden Rozpoczęcie: początek stycznia 2018

* 84-letnią podopieczną, podopieczna ma demencję, reumatyzm i nadciśnienie. Podopieczna porusza się ze wsparciem rollatora. Ma także wózek inwalidzki. Pacjentka samodzielnie je i pije. Jest zachowana możliwość komunikowania się z pacjentką, czasami bywa zdezorientowana lub niecierpliwa. Podopieczna jest bardzo sympatyczna, ma swój rytm dnia, lubi wychodzić z opiekunką posiedzieć na zewnątrz, przed dom. Raz w tygodniu przychodzi służba opiekuńcza aby przygotować pacjentce leki. Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
Miejsce pracy: 89564 Nattheim
Rozpoczęcie: początek stycznia 2018

*47-letnim podopiecznym, podopieczny jest po prawostronnym wylewie. Cierpi na połowiczny niedowład. Ma lekkie problemy z widzeniem – nosi okulary. Porusza się na wózku inwalidzkim. Z pomocą jest w stanie wejść po schodach. Podopieczny jest osobą kontynentną, potrafi samodzielnie zejść z wózka inwalidzkiego na toaletę. Potrafi także samodzielnie zejść z wózka inwalidzkiego na łóżko, mimo wszystko trzeba go przy tym wspierać. Podopieczny posiada także łóżko do pielęgnacji oraz krzesło prysznicowe. Trzeba towarzyszyć podopiecznemu podczas wizyt u lekarza. Poszukujemy opiekuna z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
Miejsce pracy: 81825 München
Rozpoczęcie: początek stycznia 2018

* 84-letnim podopiecznym, podopieczny cierpi na choroby związane ze swoim wiekiem. Jest osobą inkontynentną, ma demencję oraz Parkinsona, ma duże problemy z mową oraz jest zdezorientowany co do miejsca, czasu i osób. Porusza się na wózku inwalidzkim i wymaga całkowitej pomocy przy transferze. Podopieczny posiada, podnośnik, łóżko do pielęgnacji oraz podnośnik do wanny. Podopieczny mieszka wraz z żoną, w domu mieszka także syn. Żona pomaga w domu, jest osobą samodzielną. Poszukujemy opiekuna z dobrą znajomością języka niemieckiego.
Miejsce pracy: 86609 Donauwörth
Rozpoczęcie: początek stycznia 2018

* 90-letnią podopieczną, podopieczna choruje na demencję ma wysokie ciśnienie krwi oraz problemy z widzeniem. Podopieczna porusza się samodzielnie i jest częściowo inkontynentna. Podopieczna ma swój plan dnia. Podopieczna czasem wstaje w nocy, coś zjeść, napić się, ale nie potrzebuje pomocy opiekunki. Podopieczna ma problemy ze wzrokiem. Podopieczna jest osobą spokojną, bardzo miłą, czasami miewa gorsze nastroje.
Miejsce pracy: 85072 Eichstätt
Rozpoczęcie: początek stycznia 2018

Zakres obowiązków standardowy co do opieki nad osobami starszymi, pomoc w higienie ciała, w podawaniu posiłków, przy ubieraniu i rozbieraniu, wspólne spędzanie czasu oraz prace domowe; pranie, prasowanie, sprzątania gotowanie.

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.