Dodane przez GoworkWarszawa 07 grudnia 2017

Poszukujemy Opiekunki dla 87 – letniego pana Edmun

Miejsce pracy: Niemcy

 

Podopieczny choruje na demencję, ma problemy z pamięcią oraz jest apatyczny. Senior ma również problemy z nietrzymaniem moczu, korzysta z pielucho – majtek. Pan Edmund mieszka razem z żoną w okolicach Hildesheim.

 


 

Obowiązki:

 

Do głównych obowiązków należeć będzie pomoc w ubieraniu, pielęgnacja ciała (mycie, kremowanie, zmiana pielucho – majtek), pomoc w czynnościach toaletowych oraz gotowanie i pomoc w jedzeniu.

 

Opiekunka również odpowiedzialna będzie za utrzymanie porządku w domu, pranie, prasowanie oraz robienie zakupów.

 


 

Wymagania:

 

Od Kandydatek oczekujemy doświadczenia w pracy z osobami w podeszłym wieku(mile widziane referencje), komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania w wykonywaną pracę, serdecznego i cierpliwego podejścia do drugiego człowieka.

 


 

Zapewniamy:

 

Atrakcyjne zarobki, ubezpieczenie oraz opłacone składki ZUS. Każda opiekunka, która podejmie współpracę ma zagwarantowaną opiekę koordynatora na okres wyjazdu, zakwaterowanie (dostęp do Internetu) oraz wyżywienie.

 


 

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!

 

Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 102

 

www.opiekunka.gowork.pl

 

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.