Dodane przez Med.Pol 12 grudnia 2017

Opiekunka do seniora 1300€ netto + 200€ premia

Miejsce pracy: Seeg, Niemcy

[1300 EUR netto miesięcznie]
Firma Med-Pol poszukuje opiekunki na zastępstwo do Pana Józefa, który nie domaga z racji wieku.

wyjazd: około 20.12.2017 na 2 tygodnie

Pan ma 93 lata, waży 75 kg, jest po wylewie, porusza się ze wsparciem, pomocy potrzebuje zwłaszcza rano. Rodzina Pana Josefa potrzebuje wsparcia i pomocy w pensjonacie, który prowadzą.

Obowiązki:
Pomoc w ubieraniu oraz myciu, sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie

Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego i doświadczenie.

Pomoc w pensjonacie.

Stawka: 1 300 EUR netto miesięcznie umowa zlecenie, ZUS od średniej krajowej,
1 600 EUR przy własnej działalności w PL, +200 EUR za Święta BN oraz zwrot kosztów podróży 150 EUR.
Miejscowość: Seeg

Więcej informacji na priv lub pod numerami: +48 519 177 007 lub 68 453 16 36