Dodane przez Veritas 13 grudnia 2017

Opiekunka do osoby starszej-1690EUR + premia świąt

Miejsce pracy: Niemcy, Grünstadt

Oferta nr 60

Firma Veritas, świadcząca usługi opiekuńcze dla osób starszych, poszukuje opiekunki do: Pani 72 lata, 56kg, poruszająca się za pomocą rollatorka, cierpiąca na demencję, inkontynencję i Parkinsona.

Obowiązki

Prowadzenie domu, pomoc w codziennych czynnościach – ubieranie/rozbieranie, higiena, pomoc w kąpieli i toalecie.

Warunki mieszkaniowe

Dom, do dyspozycji własny pokój z łazienką i toaletą oraz telewizor.

Pozostałe osoby w gospodarstwie domowym - tak, mąż.

Papierosy: dozwolone

Czynne prawo jazdy: wymagane
Wymagana znajomość języka niemieckiego: dobry

Czas pobytu: 8 tygodni

Miejsce pracy:

67269 Grünstadt

Wynagrodzenie:

1690 euro netto/miesięcznie + premia świąteczna

Dodatkowe informacje: Preferowane opiekunki z doświadczeniem i referencjami.

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- wysokie zarobki
- odprowadzanie składek ZUS
- opiekę koordynatora na miejscu
- pomoc w zorganizowaniu transportu
- zwrot kosztów podróży w wysokości 150 euro
- wyżywienie i zakwaterowanie u rodziny na miejscu
- krótki czas oczekiwania na wyjazd
- premia za polecenie nowego pracownika

Skontaktuj się z nami już dziś! Oferty pracy czekają na Ciebie!

www.veritas-opieka.pl

tel. 71 75 88 150
email: rekrutacja2@veritas-opieka.pl