Dodane przez PB 03 stycznia 2018

OPIEKUNKA DO MOBILNEJ PANI 1400 EURO NETTO

Miejsce pracy: NIEMCY

Dzień dobry,
Firma PB - 24 Sp. z o.o. szuka opiekunki do 76letniej mobilnej Pani.
Wynagrodzenie 1400 euro netto
Zlecenie w miejscowości 77855 Achern.
Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.
Pani większość czynności wykonuje sama, Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie domu, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków.
Pani Mieszka sama.
Dla opiekunki jest osobny pokój, internet i samochód.
Zainteresowane Panie zapraszam do kontaktu pod nr tel 733 611 845. Pozdrawiam

Zakres obowiązków

zabiegi pielęgnacyjne i czuwanie mad bezpieczeństwem podopiecznego

pomoc przy codziennych czynnościach, tj. przygotowywaniu i spożywaniu posiłków

utrzymanie porządku

dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania

KOMUNIKATYWNEJ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

zaangażowanie oraz cierpliwość

dobry stan zdrowia

szacunek dla osób starszych

mile widziane jest doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi

Oferujemy

bezpieczną i w pełni legalną pracę za granicą

opłacony i zarezerwowany przez firmę przejazd w dwie strony

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

wyjazd na dowolny okres czasu

polisę ubezpieczeniową

całodobową opiekę koordynatora