Dodane przez Veritas 12 stycznia 2018

Opiekunka do osoby starszej w Niemczech - 1515 EUR

Miejsce pracy: Niemcy, Weyhe

Oferta nr 80

Firma Veritas, świadcząca usługi opiekuńcze dla osób starszych, poszukuje opiekunki do Pani 87 lat, 55kg, poruszającej się w domu o rollatorku, poza domem-na wózku, cierpiącej na inkontynencję, 2pg.

Obowiązki

Prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie, pranie, pomoc w codziennych czynnościach: ubieranie/rozbieranie, higiena, mobilizacja, organizowanie czasu wolnego.

Warunki mieszkaniowe

Dom, opiekunka ma osobną część.

Pozostałe osoby w gospodarstwie domowym - nie. Podopieczna lubi jak opiekunka jej czyta.

Papierosy: dozwolone na zewnątrz.

Czynne prawo jazdy: nie wymagane
Wymagana znajomość języka niemieckiego: dobra

Czas pobytu: 8 tygodni

Miejsce pracy:

28844 Weyhe

Wynagrodzenie:

1515 euro netto/miesięcznie

Dodatkowe informacje: Preferowane opiekunki z doświadczeniem i referencjami.

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- wysokie zarobki
- odprowadzanie składek ZUS
- opiekę koordynatora na miejscu
- pomoc w zorganizowaniu transportu
- zwrot kosztów podróży w wysokości 150 euro
- wyżywienie i zakwaterowanie u rodziny na miejscu
- krótki czas oczekiwania na wyjazd
- premia za polecenie nowego pracownika

Skontaktuj się z nami już dziś! Oferty pracy czekają na Ciebie!

www.veritas-opieka.pl

tel. 71 75 88 150
email: rekrutacja2@veritas-opieka.pl

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.