Dodane przez Veritas 17 stycznia 2018

Opiekunka do osoby starszej w Niemczech-1465 EURO

Miejsce pracy: Niemcy, Osnabrück

Oferta nr 83

Firma Veritas, świadcząca usługi opiekuńcze dla osób starszych, poszukuje opiekunki do Pani 86 lat, 62kg, poruszającej się za pomocą rollatorka, po wylewie, cierpiącej na inkontynencję i demencję, 4pg.

Obowiązki

Prowadzenie domu, gotowanie, pranie, pomoc w codziennych czynnościach: ubieranie/rozbieranie, kąpanie, pielęgnacja ciała, pomoc w pójsciu do toalety, organizowanie czasu wolnego, wstawanie w nocy max.1 razy na noc.

Warunki mieszkaniowe

Dom, do dyspozycji własny pokój i telewizor.

Pozostałe osoby w gospodarstwie domowym - nie.

Papierosy: niedozwolone.

Czynne prawo jazdy: nie wymagane
Wymagana znajomość języka niemieckiego: dobra

Czas pobytu: 8 tygodni

Miejsce pracy:

49078 Osnabrück

Wynagrodzenie:

1465 euro netto/miesięcznie

Dodatkowe informacje: Preferowane opiekunki z doświadczeniem i referencjami.

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- wysokie zarobki
- odprowadzanie składek ZUS
- opiekę koordynatora na miejscu
- pomoc w zorganizowaniu transportu
- zwrot kosztów podróży w wysokości 150 euro
- wyżywienie i zakwaterowanie u rodziny na miejscu
- krótki czas oczekiwania na wyjazd
- premia za polecenie nowego pracownika

Skontaktuj się z nami już dziś! Oferty pracy czekają na Ciebie!

www.veritas-opieka.pl

tel. 71 75 88 150
email: rekrutacja2@veritas-opieka.pl