Dodane przez Frigga 02 lutego 2018

Frigga: Opiekunka do Małżeństwa

Miejsce pracy: Miejscowość: 27239 T

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy.

Podopieczny, 92lat, 70kg, 181cm

Dolegliwości:

- osoba świadoma

- podopieczny ma problemy ze wzrokiem i ze słuchem

- nosi okulary

- częściowa inkontynencja

- pacjent korzysta z rolatora i pieluchomajtek

- został złożony wniosek o specjalistyczne łóżko

- starszemu panu należy pomagać przy wstawaniu z łóżka (lekko unieść/podnieść)

Podopieczna, 87lat, 90kg, 163cm

- demencja

- pacjentka rok temu doznała udaru

- osoba leżąca

- pacjentka korzysta z pieluchomajtek

- podopieczna ma problemy ze wzrokiem i ze słuchem

- korzysta z wózka inwalidzkiego, podnośnika i specjalistycznego łóżka

- problemy z orientacją/świadomością

- skłonność do powstawania ran na ciele

- transfer przy pomocy podnośnika, zajmuje się tym głównie personel medyczny

- całkowita pomoc przy utrzymaniu higieny ciała

- całkowita pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się

- pomoc przy jedzeniu i piciu

- należy pilnować, żeby pacjentka przyjmowała wystarczająco dużą ilość płynów

- podopieczna budzi się maksymalnie 2 razy w nocy, należy przekładać pacjentkę z boku na bok

- 3 razy dziennie pacjentkę odwiedza personel medyczny

Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem, na wsi. Posiadają małego psa (Jack Russell Terrier), którym również należy się opiekować. Opiekunka będzie gotować dla 3 osób. Sprzątaczka pomaga przy robieniu zakupów. Najbliższy sklep oddalony jest o 10 minut drogi.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pranie / prasowanie

- robienie zakupów

- wizyty u lekarza

- gotowanie

- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:

- oddzielne 2 pokoje

- oddzielna toaleta

- do dyspozycji samochód

- połączenia do Polski (zostaną podłączone)

- internet

- telewizor

- zakup biletów

Katarzyna Sieg

Specjalista ds. rekrutacji

Tel:       +48 (52) 389 11 50

Mobil: +48 790 779 739

Fax:     +48 (52) 389 11 50

Email:  k.sieg@friggawork.pl

Web:   www.friggawork.pl