Dodane przez Avoria 13 lutego 2018

Opiekunka do P. Rosemarie, od 03.03, 1400 Eu

Miejsce pracy: ok. Trier

Avoria, Agencja Pracy Tymczasowej ogłasza nabór na stanowisko Opiekunka Osób Starszych w Niemczech

Do legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z całej Polski

 

Oferta pracy od 03.03 na 6 tygodni

 

 

Miejscowość - Gutweiler

 

Wynagrodzenie – 1400 Euro netto + 150 Euro Premii + zakup biletu

 

 

Do opieki jest sprawna pani Rosemarie, 82 lata. Podopieczna porusza się przy pomocy laski. Ma początkową demencję, ale komunikacja jest u niej dobra. Większość czynności wykonuje przy sobie samodzielnie, nie ma pieluch – sama korzysta z toalety. Najważniejsza jest aktywizacja podopiecznej i wspieranie jej w czynnościach dnia codziennego. Babcia mieszka w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z łazienką, telewizorem i Internetem. Raz na tydzień przychodzi pomoc domowa.

 

 

Wymagania – prawo jazdy, dobra znajomość języka niemieckiego

                                                                           

Kontakt:

mail: praca@avoria.pl

tel.: 32 770 00 02

kom.:  600 50 20 20, 532 747 076

www.avoria.pl

 

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV na mail lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.