Dodane przez Frigga 23 lutego 2018

Frigga: Opiekunka niepaląca od zaraz

Miejsce pracy: 40552 Ratzingen nied

Poszukujemy doświadczonego opiekuna z co najmniej komunikatywną znajomością j. niemieckiego. Wymagane czynne prawo jazdy kat. B, mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy.

Podopieczna,  77 lat,  70 kg, 174 cm

Dolegliwości:

- bóle biodra

- choroba Parkinsona,

- brak problemów z komunikacją,

- trudności w poruszaniu się,

- podopieczna porusza się przy pomocy rollatora,

- wymagane jest częściowe wsparcie podczas korzystania z toalety,

- osoba świadoma,

- częściowe trudności z przesypianiem nocy (podopieczna wstaje średnio raz w ciągu nocy),

- konieczne jest wsparcie w utrzymaniu higieny ciała.

Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym w dużym mieście. Sklep znajduje się około 5 km od domu. Starsza pani jest osobą wykształconą i religijną. Preferowana jest opiekunka w wieku powyżej 40 lat z doświadczeniem w pracy w opiece i z dobrą znajomością niemieckiego. Koniecznie niepaląca i z prawem jazdy. Mile widziana osoba, lubiąca zwierzęta. Chętnie pani, która dobrze gotuje. Rodzina prawników, potrzebna opiekunka na poziomie. Okolica wiejska, dużo czasu wolnego, auto do dyspozycji, piękny dom.

Obowiązki:

- prowadzenie domu,

- pranie / prasowanie,

- gotowanie,

- robienie zakupów,

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

- dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy:

- oddzielny i wyposażony pokój,

- auto,

- oddzielna łazienka,

- telewizja,

- internet,

- zakup biletów.

Katarzyna Sieg

Specjalista ds. rekrutacji

Tel:       +48 (52) 389 11 50

Mobil: +48 790 779 739

Fax:     +48 (52) 389 11 50

Email:  k.sieg@friggawork.pl

Web:   www.friggawork.pl