Dodane przez GoworkWarszawa 20 marca 2018

Potrzebna osoba do opieki dla Seniora, 1200 euro/miesiąc.

Miejsce pracy: Niemcy

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia:  Würselen

Opis zlecenia:
Pan Leon dość samodzielny (80 lat), mobilny – porusza się sam przy balkoniku. Choruje na demencję oraz nowotwór. Ma problemy ze słuchem. Jest kontynentny.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka sam w domu w bardzo spokojnej okolicy. Opiekunka ma własny pokój, łazienkę i kuchnię dzieli z podopiecznym. Zapewniony dostęp do mediów (Tv, radio, Internet). W tej samej miejscowości mieszka jego rodzina. W domu znajduje się kot.

Obowiązki opiekuna:
- dbanie o porządek w gospodarstwie domowym
- pomoc w higienie
- pomoc w ubieraniu
- dotrzymywanie towarzystwa w codziennych czynnościach
- robienie zakupów

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- otwartość i komunikatywność
- zaangażowanie w obowiązki
- brak nałogów + prawo jazdy kat. B (warunki konieczne)
- mile widziane referencje

Zapewniamy:
- stawka 1200 euro netto/miesiąc,
-  bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Twoje dane są bezpieczne. Administratorem wysłanych przez ciebie danych jest firma GoWork.pl. Zapoznaj się z Polityką Prywatności firmy.