Dodane przez GoworkWarszawa 20 marca 2018

Opieka z transferem, okolice Monachium, 1250 euro/miesiąc.

Miejsce pracy: Niemcy

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Poing (20 km od Monachium)

Opis zlecenia:
Pan William ma 90 lat (170 cm, 70 kg). Podopieczny potrzebuje pomocy podczas chodzenia i wstawania, najczęściej korzysta z wózka inwalidzkiego. Cierpi na demencję. Kontynentny.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sam w spokojnej, cichej okolicy (parter w bloku). Opiekun ma zapewniony dostęp do Internetu i telewizji. Ma własny pokój, natomiast łazienkę i kuchnię dzieli z podopiecznym.

Obowiązki opiekuna:
- przygotowywanie posiłków,
- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
- transfer z wózka na łóżko.

Wymagania:
Poszukujemy osób z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka/Opiekun musi być osobą niepalącą.

Zapewniamy:
- stawka 1250 euro netto/miesiąc,
-  bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6825 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Twoje dane są bezpieczne. Administratorem wysłanych przez ciebie danych jest firma GoWork.pl. Zapoznaj się z Polityką Prywatności firmy.