Dodane przez Veritas 20 marca 2018

Opiekunka do osoby starszej - 1435 EURO

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin

Firma Veritas, świadcząca usługi opiekuńcze dla osób starszych, poszukuje osób na stanowisko

Opiekunka do osoby starszej

Wynagrodzenie: 1435 EURO netto miesięcznie
Miejscowość: Berlin
Czas pobytu: 2 miesiące
Nr oferty: 10

Informacje o zleceniu:

Do opieki: kobieta. Podopieczna ma 85 lat, waży 70 kg, jest leżąca, porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego, pomaga przy transferze. Cierpi na demencję i inkontynencję.

Obowiązki:

Prowadzenie gospodarstwa domowego, robienie zakupów, gotowanie, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy myciu, pomoc w przemieszczaniu się(np. wstawaniu z łóżka oraz siadaniu), dbanie o higienę ciała podopiecznej, pomoc w codziennych czynnościach, wstawanie w nocy max 1 raz w nocy.

Warunki mieszkaniowe:

Oddzielny pokój, internet.
Palenie papierosów: dozwolone na zewnątrz
Inne osoby w gospodarstwie domowym: nie.

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego w stopniu: dobry. Preferowane opiekunki z doświadczeniem i referencjami.
Prawo jazdy nie jest wymagane.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- wysokie zarobki do 1700 euro
- odprowadzanie składek ZUS
- opiekę koordynatora na miejscu
- pomoc w zorganizowaniu transportu
- zwrot kosztów podróży w wysokości 150 euro
- wyżywienie i zakwaterowanie u rodziny na miejscu
- krótki czas oczekiwania na wyjazd
- premia za polecenie nowego pracownika

Kontakt

Skontaktuj się z nami już dziś!
tel. 71 75 88 150
email: rekrutacja2@veritas-opieka.pl