Dodane przez SowaPflege24 17 maja 2018

Zlecenie dla dwóch Opiekunek, 31.05

Miejsce pracy: Amerang

Zlecenie dla dwóch Opiekunek

Start: 31.05
Długość pobytu: 2 miesiące

Oczekujemy:
- komunikatywnej znajomości jęz. niemieckiego
- doświadczenia w opiece

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- ubezpieczenie
- opłacenie + organizację przejazdu

Stawka na osobę: 1400 euro

Podopieczna: 95 lat; 168 cm; 64 kg

Mobilność: podopieczna porusza się o balkoniku

Dolegliwości: zaawansowana demencja (agresja słowna)

Obowiązki: pomoc w myciu, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, toaleta pod kontrolą opiekunki, nocne wstawanie

Miejsce: dom jednorodzinny, oddzielne pokoje dla Opiekunek, dostęp do Internetu, kierowca na miejscu, pomoc domowa

Podopieczna jest pod stałą kontrolą Pflegedienst