Dodane przez abcwork 18 maja 2018

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH - ANGLIA, IRLANDIA

Miejsce pracy: Anglia, Irlandia

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych angielskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku OPIEKUN / OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH.
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Zakres obowiązków:

  • Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele zleceń od różnych pracodawców.

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece (mile widziane)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy (mile widziane)

  • Odpowiedzialność, ciepło i empatia wobec podopiecznych

  • Otwarta, serdeczna postawa wobec innych

  • Chęć wyjazdu na dłużej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawki podawane podczas rozmowy rekrutacyjnej)

  • Pracę na dłuższy okres czasu

  • Umowę z angielskim pracodawcą

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie

  • Stałą opiekę polskiego koordynatora

  • Pomoc w organizacji wyjazdu

  • Szkolenie wprowadzające

Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@abcwork.eu

Zapraszamy na Naszą stronę www.abcwork.eu oraz Facebooka i Twittera

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.