Dodane przez Frigga 22 maja 2018

FRIGGA: Oferta zmianowa dla opiekunki od 31 maja, okolice Bambergu

Miejsce pracy: 97514 Oberaurach

Miejscowość: 97514 Oberaurach
Start: 31.05.2018 na 2 miesiące lub 6 tygodni

Opis Podopiecznego:
Mężczyzna, 78 lat, 70 kg, 160 - 165 cm

Dolegliwości:
- osoba po udarze,
- inkontynencja,
- podopieczny korzysta z cewnika,
- trudności w poruszaniu się,
- podopieczny głównie leży w łóżku, potrzebuje pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się,
- brak problemów z komunikacją,
- osoba częściowo zdezorientowana,
- podopieczny korzysta ze specjalistycznego łóżka pielęgnacyjnego,
- wymagana jest pomoc w utrzymaniu higieny ciała,
- wymagane jest wsparcie podczas ubierania się i rozbierania,
- sporadyczne kłopoty z przesypianiem nocy (podopieczny wstaje średnio 2-3 razy w ciągu nocy).

Informacje dodatkowe: Podopieczny mieszka wraz z żoną, która choruje na Alzheimera. Państwo mieszkają na wsi w domu jednorodzinnym. Jest osobą spokojną i zrównoważoną. Do sklepu jest około 20 minut drogi. Osobą kontaktową jest córka.

Obowiązki:
- prowadzenie domu,
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,
- pranie / prasowanie,
- robienie zakupów,
- gotowanie,
- dotrzymywanie towarzystwa.
Wymagania
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą,
- cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, pogodne usposobienie,
- referencje z innych miejsc pracy będą dodatkowym atutem.
Nasza oferta
- oddzielny pokój,
- oddzielna łazienka,
- telewizja,
- legalną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wysokie wynagrodzenie,
- opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki oraz do poziomu znajomości języka niemieckiego,
- stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu za granicą,
- pomoc w zorganizowaniu podróży,
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas pobytu,
- zakup biletów przez Firmę Frigga,
- kontrakty od 2 miesięcy,

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego na adres:

k.nowak@friggawork.pl

lub kontakt telefoniczny  z Doradcą Działu Rekrutacji:

Kamila Nowak 733 303 403