Dodane przez PB 29 maja 2018

Opiekunka do pani 1500 euro netto

Miejsce pracy: 04552 BORNA

Praca od 28.05.2018r. do samotnie mieszkającej Pani.
Oferta w miejscowości Borna.
Wynagrodzenie 1500 euro netto
DO zadań opiekunki należeć będzie pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, prowadzenie domu, robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków.
Dla opiekunki osobny pokój z dostępem do Internetu.

Oferujemy

bezpieczną i w pełni legalną pracę za granicą - wyjazd z A1

składki do ZUS odprowadzane od średniej krajowej 4443 zł - opłacane co miesiąc

opłacony i zarezerwowany przez firmę przejazd w dwie strony

wyjazd na dowolny okres czasu

Zakres obowiązków

zabiegi pielęgnacyjne i czuwanie mad bezpieczeństwem podopiecznego

pomoc przy codziennych czynnościach,

Wymagania

zaangażowanie oraz cierpliwość

dobry stan zdrowia

szacunek dla osób starszych

ZAINTERESOWANE PANIE ZAPRASZAM DO KONTAKTU POD NR TEL 733 611 845