Dodane przez GoworkWarszawa 21 czerwca 2018

Opiekunka do starszej pani w Niemczech, 1200 euro/miesiąc

Miejsce pracy: okolice Magdeburga

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące

Opis zlecenia:
Pani Luise ma 84 lata. Pani cierpi na cukrzycę oraz ma problemy z krążeniem. Seniorka jest osobą mobilna oraz sprawną mentalnie. Jest kontynentna, ma lekkie problemy ze wzrokiem. Podopieczna potrzebuje głównie pomocy przy prowadzeniu domu, ponieważ nie radzi sobie już ze wszystkimi czynnościami. Pani jest osobą bardzo pogodną i lubi towarzystwo drugiej osoby. Pani nie ma problemów ze snem, jest w dużej mierze samodzielna.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym. Jej rodzina mieszka w Magdeburgu, odwiedza seniorkę w każdy weekend. Opiekunka ma zapewnione dwa pokoje na piętrze do własnego użytku, resztę pomieszczeń dzieli z podopieczną. Zapewniony dostęp do mediów; Tv, radio, internet. Zakupy dostarcza syn podopiecznej, jednak w razie czego, nieopodal znajduje się sklep spożywczy.

Obowiązki:
- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- pomoc w przygotowywaniu posiłków,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach,
- towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:
- język na poziomie komunikatywnym,
- miłe usposobienie,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:
- stawka 1200 euro netto/miesiąc,
-  bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Twoje dane są bezpieczne. Administratorem wysłanych przez ciebie danych jest firma GoWork.pl. Zapoznaj się z Polityką Prywatności firmy.