Dodane przez JSL.Consultants 11 lipca 2018

Opiekun do domu opieki w pobliżu Milton Keynes

Miejsce pracy: Olney, Anglia

Poszukujemy Opiekuna do domu opieki w Olney, miasteczku w pobliżu Milton Keynes, Northampton i Bedford, 40 minut od lotniska Luton.

Care Home posiada zakwaterowanie dla 50 pacjentów, cierpiących głównie na demencję. Praca opiekuna polega na pomocy w codziennych czynnościach takich jak ubieranie, codzienna toaleta, mycie, utrzymywanie higieny osobistej, jedzenie posiłków czy podawanie lekarstw, a także pomoc i uczestniczenie w zorganizowanych przez dom opieki zajęciach (gry, zajęcia muzyczne, plastyczne czy manualne itp.).

Oferowane warunki:

       Stała umowa na 36 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin

       Dodatkowo płatne zmiany nocne, weekendowe i święta

       Stałe zakwaterowanie obok domu opieki

       5 ½ tygodnia urlopu rocznie

       Płatne przerwy (zmiany 12-godzinne)

 

Wymagania:

       Poziom B1 języka angielskiego

       Empatia, cierpliwość, zrozumienie opieki holistycznej

       Chęć podjęcia pracy na przynajmniej 2 lata

 

Jeśli jesteś zainteresowana/y ofertą, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim, w formacie WORD, ze zdjęciem i tytułem „Opiekun - Olney” na adres mailowy: sylwialopes@jsl-consultants.com

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.