Dodane przez UniversalJob 13 lipca 2018

Opiekun -(ka) osób starszych w SZWAJCARII z pozwoleniem typu B

Miejsce pracy: Szwajcaria

Universal Job Polska Sp. z o.o. poszukuje dla swojego szwajcarskiego zleceniodawcy, firmy Sympacare AGosoby na stanowisko:

Opiekun -(ka) osób starszych w SZWAJCARII

Jesteś osobą, dla której takie wartości jak empatia, wzajemny szacunek i odpowiedzialność mają istotne znaczenie.

Posiadasz:

·         Co najmniej komunikatywną znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi

·         Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - cierpliwość, wyrozumiałość i zrozumienie

·         Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej, w systemie ciągłym lub zmianowym co 4,6 lub 8 tygodni

Twoje codzienne zadania:

·         Prowadzenie gospodarstwa domowego, w tym m.in. zakupy, gotowanie, utrzymanie czystości, pranie, prasowanie

·         Dotrzymywanie towarzystwa, w tym spacery, rozmowy, gry towarzyskie, wizyty u lekarza itd.

·         Dbanie o bezpieczeństwo osoby podopiecznej

·         Inne, m.in. praca w ogrodzie, opieka nad zwierzętami itd.

Zapewniamy:

·         Legalne i stabilne zatrudnienie na terenie Szwajcarii

·         Wszelkie ubezpieczenia, w tym II filar ubezpieczenia na rentę

·         bardzo dobre wynagrodzenie ok. 2600 CHF netto miesięcznie

·         Bieżące wsparcie naszego zespołu

·         Zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

·         Pełną organizację i pokrycie kosztów podróży

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, wyślij swoje CV na adres:

E-Mail: m.machnicki@sympacare.ch

Dziękujemy WSZYSTKIM zainteresowanym Osobom za nadesłane aplikacje.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.).