Dodane przez 24.Iskierka 16 lipca 2018

Poszukujemy Pani opiekunki do seniorki - Wyjedź z nami do Niemiec-Premie

Miejsce pracy: Niemcy-Konstanz

Iskierka Usługi Opiekuńczo- Terapeutyczne poszukuje Pań Opiekunek do stałej współpracy nad osobami starszymi, schorowanymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Droga kandydatko oferujemy Ci jasne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie, z czasem podwyżki + premie. Gwarantujemy wsparcie, pomoc w trudnych sytuacjach. Jeśli znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym oraz posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi ( może być rodzina)- zgłoś się do nas- zacznij z nami współpracę już dziś- zapraszamy.

Posiadamy wiele ofert pracy z seniorami!

PROMOCJA LETNIA- WYJEDŹ Z NAMI PRZEPRACUJ W NIEMCZECH 2 MIESIĄCE I OTRZYMAJ BONUS W KWOCIE 100 euro

                                                    Poszukujemy Pani opiekunki do seniorki

Miejscowość: Konstanz     Płeć: kobieta      Data wyjazdu: 23-24 lipca

Informacje o ofercie:

* Płeć: kobieta

*Wiek: 72

*Wysokość: 145 cm

*Waga: 51 kg

* pomoce medyczne: krzesełko prysznicowe, wózek inwalidzki

* nocne wstawanie: sporadycznie

* zwierzęta- nie

* członkowie rodziny w gospodarstwie domowym- nie

Seniorka jest sympatyczną osobą lubiącą śpiewać z dużą dozą humoru

  Stan zdrowia seniora:

* W dzieciństwie porażenie dziecięce (polio)

* problem z pamięcią

* problem z orientacją,

* problem z rozpoznawaniem osób

  Zakres obowiązków:

* pomoc w utrzymywaniu higieny,

* pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,

* przygotowywanie posiłków, (codziennie świeże posiłki)

* dotrzymywanie towarzystwa,

* robienie zakupów,

 Wymagamy:

* jezyk niemiecki na poziomie dobrym,

* doświadczenie pracy z osobami starszymi,

* osoba niepaląca

* prawo jazdy

 Oferujemy:

* osobny pokój w domu

* dostęp do internetu,

Zapewniamy:

* legalne zatrudnienie,( ZUS, Ekuz karta, A1)

* atrakcyjne wynagrodzenie do 1400 EUR netto,

* sprawdzone zlecenia przez naszych partnerów niemieckich,

* zakwaterowanie, wyżywienie oraz koszty podróży,

* stałą opiekę przez koordynatorów polskich i niemieckich 24 godziny na dobę,

Zapraszamy do kontaktu:

Zadzwoń, wyślij sms ( praca Niemcy)- oddzwonimy: 886 691 787 - biuro czynne w godz. pn-sb 9-17

Wyślij wiadomość: iskierkauslugi@onet.pl

Odwiedź naszą stronę internetową: https://www.iskierkauslugi.com/