Dodane przez PB 03 sierpnia 2018

Opiekunka do pani 1450 euro netto 4 tygodnie

Miejsce pracy: FELLBACH

Firma Winner z o.o. zatrudni opiekunkę. Do opieki jest Pani, który sama mieszka, jest osobą mobilną. Codziennie przychodza do Pani siostry zakonne, myją ja i ubierają. Pani spokojnie przesypia noce.

Dla opiekunki osobna kondygnacja nad podopieczną, dwa pokoje, osobna wc.

Zlecenie od 07.08.2018 na 4 tygodnie
Wynagrodzenie 1450 euro netto
Wymagany komunikatywny język niemiecki
Zlecenie w okolicach Stuttgartu
Obowiązki opiekunki: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów.

Oferujemy

bezpieczną i w pełni legalną pracę za granicą - wyjazd z A1

składki do ZUS odprowadzane od średniej krajowej 4443 zł - opłacane co miesiąc

opłacony i zarezerwowany przez firmę przejazd w dwie strony

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

wyjazd na dowolny okres czasu

polisę ubezpieczeniową

Zakres obowiązków

pomoc przy codziennych czynnościach,

przygotowywanie posiłków

robienie zakupów

prowadzenie domu

Wymagania

ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

zaangażowanie oraz cierpliwość

dobry stan zdrowia

szacunek dla osób starszych

mile widziane jest doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi

Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 733 611 845 bądz do wypełnienia formularzu zgłoszeniowego na stronie https://pflegebetreuung.eu/zgloszenie/