Dodane przez ATERIMA MED 10 sierpnia 2018

80-letnia seniorka z cukrzycą do opieki - nawet do 1500 EURO NETTO

Miejsce pracy: Augsburg

ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami.

 

Mobilny podopieczny z reumatyzmem - nawet 1500 EUR netto! 

 

Miejsce pracy: Niemcy, Augsburg

 

Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe:

 

Opieki wymaga 80-letnia seniorka z cukrzycą. Pani jest obecnie po skomplikowanym złamaniu . Porusza się na wózku inwalidzkim.  Wymaga pomocy podczas mycia oraz transeru.  Pflegedienst przychodzi regularnie do podawania insuliny. Podopieczna ma lekkie objawy demencji, mimo tego jest bardzo pogodna. Lubi jeść obiad na werandzie.  Mieszka w domku jednorodzinnym z małym ogrodem. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z internetem, łazienka jest wspólna. 

Stawka wynagrodzenia zawiera premię letnią. 

 

Wymagane kwalifikacje:

- min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
- gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres 6-8 tygodni
- empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej

 

 Zapewniamy:

-legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku (działamy od 2011r.)              -atrakcyjne zarobki i opłacone składki ZUS (emerytalne, rentowe, zdrowotne)

-wysokie premie za polecenia nowych Opiekunów (400 zł brutto) i Rodzin (nawet 200 EUR netto)     wynagrodzenie w EUR lub PLN i zawsze terminowe wypłaty    

 

-przejazd, zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

-sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty                                                                                        -szczegółowy opis zlecenia przed wyjazdem 

-elastyczne terminy wyjazdów –  praca nawet w ciągu kilku dni                                                            -fachowe wsparcie koordynatorów i ekspertów (m. in. dyżury pielęgniarek i lektora j. niemieckiego) 

-kursy językowe oraz szkolenia z zakresu opieki nad seniorami 

 

 

Gdzie możesz nas znaleźć?

- zadzwoń 12 341 15 15,
- wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 - oddzwonimy!
- odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na www.aterima-med.pl.

ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 16455)
ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
tel.: 12 341 15 15
fax: 12 341 15 99
www.aterima-med.pl
opiekunki@aterima-med.pl

 

 

Więcej ofert znajdziesz TUTAJ

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.