Dodane przez trefo 22 sierpnia 2018

Pilnie poszukujemy Opiekunki.

Miejsce pracy: Althengstett

Pilnie poszukujemy Opiekunki !!!

na umowę – zlecenie

lub

z aktualnie prowadzoną działalnością gospodarczą w Polsce ( nie zawieszoną !)

od 01 września 2018 (na okres ok. 8 tygodni)

do starszego pana

w Althengstett (75382 NIEMCY)

Wynagrodzenie miesięczne:

  • osoby z prowadzoną aktualnie działalnością gospodarczą w Polsce 1650 €

  • osoby pracujące na umowę zlecenie 1300 € ( ZUS - od średniej krajowej )

Starszy pan potrzebuje opieki i towarzystwa w dniu codziennym. Ceni sobie czystość i porządek oraz lubi spacery po urokliwej miejscowości, oglądać telewizję i prowadzić rozmowy.

Obowiązki:

- proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, itp...)

- opieka pielęgnacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie itp...)

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym i umożliwiającym swobodną komunikację z podopieczną

- przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych

  • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku (nie musi być udokumentowane)

  • prawo jazdy – mile widziane !!!

Firma oferuje:

  • zwrot kosztów podróży - 170€

  • odprowadzanie składek do ZUS od średniej krajowej

  • czas wolny

- pokrycie kosztów zakwaterowania, wyżywienia

- ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki

- elastyczne terminy i zasady wyjazdów

- stałą opiekę ze strony przedstawiciela firmy na terenie Niemiec

- rozmowy na numery stacjonarne do Polski i dostęp do internetu

Kontakt w godz: 09.00 – 18.00

mail: trefopl@gmail.com lub tel: 696-050-911

TREFO - Nr Certyfikatu  Firmy: 6518