Dodane przez Curaform 17 września 2018

Opiekunka do pani w ok. Norymbergii 255/03

Miejsce pracy: Niemcy, Nürnberg

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJPani 82 lat, 54 kg / 162cm, z niskim ciśnieniem, depresją i chorobami reumatycznymi. Porusza się przy pomocy laski albo rollatora. Umysłowo wszystko w porządku. W higienie ciała pani jest częściowo samodzielna. Sama je i pije. Lubi czytać o spędzać czas w ogrodzie.

Warunki pobytowe: Pani mieszka w domu jednorodzinnym DLA OPIEKUNKI: pokój na pierwszym piętrze, TV.

OBOWIĄZKI: pomoc w pielęgnacji ciała, w ubieraniu i rozbieraniu się, ustalanie i towarzyszenie wizytom lekarskim.  Zakupy, gotowanie, pranie, pielęgnacja kwiatów domowych.

Wymagania: kobieta, z doświadczeniem w opiece , komunikatywną znajomością niemieckiego, niepaląca,

LOKALIZACJA: Uttenreuth (28 km od Norymbergii)

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 02.10.2018

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• premie świąteczne i inne
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ;  796-908-300

mail: d.slania@curaform.pl