Dodane przez intercare 13 czerwca 2014

Opiekunka dla Seniora / Care Assistant

Miejsce pracy: całe Niemcy

                      oferta przeznaczona jest dla kobiet powyżej 30 roku życia

Alten Care 24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Pracy pod Nr 10005.

Poszukujemy kobiet w wieku powyżej 30 lat do pracy w Niemczech w charakterze Opiekunki osób starszych.

Oferujemy:-  stabilną, długoterminową pracę i godziwe zarobki

                bezpłatne zamieszkanie i utrzymanie w domu podopiecznego

                ubezpieczenie NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową

                zlecenia dopasowane do kwalifikacji opiekunki i indywidualnych oczekiwań

                elastyczne terminy wyjazdów

                 opiekę koordynatora (24 godz.)

Wymagamy: znajomości jezyka niemieckiego

                   doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku

                  gotowości do wyjazdu na co najmniej 2 miesiace

Obowiązki opiekunki: sprawowanie podstawowej opieki

                               wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach

                               proste prace domowe

Dodatkowe info: Tel. 67 345 0960

SMS o treści "praca" na nr 660 914 660 ( oddzwonimy)

Aplikacje: email: danuta.altencare24@interia.pl