Dodane przez Curaform 23 października 2018

Opiekunka do Pani w Bonn 398/02

Miejsce pracy: Niemcy Bonn

Poszukujemy Opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ : Pani 84l, 163cm, 62kg,  z pełną demencją, mobilna,  dezorientacja co do osób, miejsca i czasu, przesypia noce, korzysta sama z toalety, potrzebuje pomocy w higienie ciała, jak i w przyjmowaniu pokarmów i płynów. Pani jest osobą miłą i przyjazną. Pani  wcześniej interesowała się grami planszowymi i rebusami.

Pani mieszka w mieszkaniu 65m2, 3 pokoje w centrum miasta. 5 min. do komunikacji miejskiej, 5 min. sklepów

 DLA OPIEKUNKI: internet, telewizja, flatrate, pokój z łóżkiem i szafą

OBOWIĄZKI: pomoc w higienie ciała, pomoc w higienie intymnej, przypominanie o przyjmowaniu leków, towarzyszenie w wizytach lekarskich, zakupy, gotowanie (3 osoby w tym opiekunka), pranie, sprzątanie

OPIEKUNKA: Pani , z średnim doświadczeniem i dobrą podstawową znajomością języka niemieckiego

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 02.11.2018.

 Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• składki do ZUS od średniej krajowej
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 sp.z o.o. ,  Katowice

biuro : Gliwice Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl