Dodane przez Curaform 08 listopada 2018

Opiekunka do Pani w ok. Augsburga - 114 BONUS świąteczny !

Miejsce pracy: Niemcy, Augsburg

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ: Pani 84 lata, 70 kg  / 170 cm ; demencja, po wylewie; do transferu jest lift , porusza się na wózku, inkontynencja. Z osobowości -miła, spokojna, przyjazna, wesoła. Hobby: ogród, czytanie, spacery.

Warunki pobytowe: Pani mieszka sama w domu dwurodzinnym Dla Opiekunki : Osobny pokój z łóżkiem, TV, Internet , osobna łazienka; Zakupy w odległości ok.2 km

OBOWIĄZKI: całodzienna pielęgnacja, pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu, pilnowanie spożywania napojów i tabletek, wizyty u lekarza, prowadzenie domu sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie.

OPIEKUNKA: Pani z doświadczeniem w  opiece, z PRAWEM JAZDY, z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

LOKALIZACJA: Ried ok. Augsburga

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY:  ok 30.11.2018.

Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

-opłacanie składek ZUS

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ;  530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.